عوارض، قیمت و هزینه بادی جت جهت لاغری

عوارض، قیمت و هزینه بادی جت جهت لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض، قیمت و هزینه بادی جت جهت لاغری

برخی افراد تمایل دارند که اندام آنها زیبا و تراشیده به نظر بیاید. بادی جت یا لیپوساکشن به کمک آب از جمله روش های لاغری  موضعی و پیکر تراشی است که در آن تخلیه چربی بدون انجام جراحی  صورت می گیرد. در این مقاله انجام بادی جت  جهت لاغری را از جنبه های مختلفی از قبیل عوارض، قیمت و هزینه بادی جت مورد بررسی قرار می دهیم.

عوارض بادی جت

روش بادی جت، برداشتن سلول های چربی به وسیله فشار آب انجام می شود و آسیب کمتری به رگ های خونی و بافت های پیوندی وارد می کند؛ بنابراین  روشی است که درد و ناراحتی کمتری دارد و حتی تجمع چربی در قسمت هایی که به این روش چربی آنها تخلیه شده است صورت نمی گیرد. اما باید دانست که این روش نیز عوارضی به دنبال خواهد داشت و در سایر قسمت هایی که درمانی صورت نگرفته است ، همچنان احتمال تجمع چربی وجود خواهد داشت.

برخی از عوارضی که پس از انجام بادی جت جهت لاغری احتمال بروز آن ها وجود دارد ، عبارتند از:

  • بروز عفونت اگر زخم ها تمیز نگهداری نشوند
  • بروز نکروز چربی و یا نکروز بافت
  • بروز خونریزی شدید در هنگام انجام بادی جت و یا پس آن
  • آسیب به بافت های بدن، زمانی که خونریزی وجود داشته باشد
  • افزایش سلولیت ها
  • کاهش آب بدن
  • تجمع بیش از حد آب در بدن و بروز ادم ریه

قیمت و هزینه بادی جت جهت لاغری

قیمت و هزینه ی انجام  جراحی های زیبایی و لاغری ، یکی از موارد مهمی است که افرادی که در صدد انجام این جراحی ها هستند، به آن توجه می نمایند. بادی جت از جمله روش هایی است که قیمت و هزینه مشخص و دقیقی نمی توان برای آن در نظر گرفت. ولی معمولا هزینه آن از هزینه ی لیپوساکشن های رایج، بیشتر خواهد بود و بسته به اینکه بادی جت در چه وسعتی صورت گرفته و چه مقدار چربی از بدن خارج شده باشد، دستمزدی که جراح دارد و دیگر هزینه ها از قبیل هزینه های تیم پزشکی که در انجام این روش همراه هستند و بیمارستان، هزینه بادی جت برآورد می شود. در برخی کلینیک های لاغری و تناسب اندام، برای تخمین وسعت بادی جت، قسمت های مختلف بدن را تقسیم بندی نموده و برای هر قسمت یا ناحیه نرخ خاصی را در نظر گرفته و به این صورت هزینه بادی جت را تخمین می زنند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X