تسریع رشد موهای نازک با تخم مرغ

تسریع رشد موهای نازک با تخم مرغ

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تسریع رشد موهای نازک با تخم مرغ

اگر دقت کرده باشید موهای سر قسمتی است که نقش زیادی را در زیبایی ایفا میکند برای همین هیچ فردی دلش نمیخواهد موهای نا زیبایی داشته باشد.این نا زیبایی در اکثر اوقات میتواند به علت این باشد که موهای سرتان رشد کافی را نداشته باشند و کم پشت به نظر برسند.در مواقعی که رشد موهایتان به اندازه ی کافی نباشد قطعا دچار نگرانی خواهید شد و روحیه تان را هم از دست خواهید داد. معمولا بیشترین ریزش مو ها در افرادی رخ میدهد که از ابتدا دچار موهای نازکی بوده اند یا بعد از مدتی مویشان نازک شده است.نازکی مو میتواند بدترین مشکل برای مو باشد چون به دنبال آن مشکلات دیگری مانند شکنندگی مو هم به وجودمی آید.برای این که از شر این مشکل راحت شوید باید در اولین فرصت راه حلی را برای سریع رشد موهای نازک خود پیدا کنید و به فکر تقویت آن باشید.روشی که قصد داریم برای رشد موهای نازکتان به شما معرفی کنیم استفاده از تخم مرغ است.  

چرا تخم مرغ؟

همانطور که میدانید تخم مرغ فواید بسیاری برای انسان دارد و جزء یکی از بهترین خوراکی هایی است که انسان میتواند از آن استفاده کند.اما بهتر است بدانید تخم مرغ علاوه بر فوایدی که برای بدن دارد میتواند یکی از بهترین دارو ها برای موهای آسیب دیده و نازک باشد و نقش پررنگی در تسریع رشد مو های نازک داشته باشد. تخم مرغ به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی از پروتئین و ماده ای به نام کراتین میتواند به ترمیم موهای آسیب دیده بپردازد و در نتیجه سرعت رشد موهای نازک را هم افزایش میدهد.همچنین زرده ی تخم مرغ میتواند برای کسانی که پوست سرشان چربی کافی را تولید نمیکند مفید باشد و خشکی سر را درمان کند .جالب است بدانید یکی از دلایل کندی رشد مو همین خشکی مو است.    

چطور از تخم مرغ استفاده کنیم؟

قبل از اینکه بخواهید از تخم مرغ برای موهایتان استفاده کنید باید بدانید که کدام قسمت آن برای شما مفید خواهد بود اگر موهایتان چرب است باید فقط از سفیده ی تخم مرغ استفاده کنید و زرده ی آن برایتان مضر خواهد بود ولی در صورتی که از موی خشکی برخوردار هستید میتوانید از هر دو قسمت زرده و سفیده استفاده کنید. برای تهیه ی ماسک تخم مرغ بهتر است آن را با روغن زیتون به خوبی ترکیب کنید و سپس مقداری آب به آن اضافه کنید.بعد از اینکار باید موها و کف سرتان را با این ماسک بپوشانید و آرام ماساژ دهید.بعد از اینکار بهتر است یک پلاستیک یا کلاه مخصوص را روی سرتان قرار دهید تا مواد مغذی جذب مو و پوست سرتان شود.استفاده از این ماسک میتواند بهترین راه حل برای تسریع رشد موهای نازک باشد به طور که بعد از چند مرتبه نتیجه ی آن را به وضوح احساس خواهید کرد. منبع: کلینیک کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X