بهترین دکتر تزریق چربی در ایران و تهران

بهترین دکتر تزریق چربی در ایران و تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دکتر تزریق چربی در ایران و تهران

تزریق چربی یک عمل کم تهاجمی پرکاربرد و ایمن است که به منظور جوانسازی پوست و برجسته سازی برخی اندام در افراد مختلف صورت می پذیرد . در تزریق چربی ، به دلیل هم بافت بودن آن با بدن فرد ، به خوبی پیوند چربی با بدن انجام شده و عارضه ی خاص و ماندگاری ایجاد نخواهد شد . دکتر تزریق چربی در افراد جوان با هدف افزایش حجم مناطقی که نیاز به پر کردن دارند ، این عمل را انجام داده و در افراد مسن از تزریق چربی برای پر کردن نواحی که چربی خود را از دست داده اند ، استفاده می گردد .

از این رو به طور کلی در افراد جوان و مسن از چربی در نواحی ؛ گونه ، سینه ، باسن ، واژن ، لب ، خط خنده ، پلک بالا و پایین ، شقیقه و خطوط گوشه های لب استفاده می گردد .

چربی مورد نیاز جهت تزریق به دیگر نواحی بدن و صورت را می توان از شکم ، پهلو و ران برداشت .از آنجا که پس از تزریق چربی ، مقداری از آن جذب می گردد ، لذا باید مقادیر بیشتر از نیاز به محل مورد نظر ، چربی تزریق نمود .

مراحل انجام تزریق چربی

● در مرحله ی اول با برش های ریز ، لوله ی مخصوصی متصل به سوزن وارد چربی انباشته شده می گردد و چربی را مکش کرده و خارج می سازد .

● پس از برداشت مقدار حجم چربی مورد نیاز ، به کمک دستگاه سانتریفیوژ عمل تصفیه و فیلتر کردن چربی از ناخالصی ها انجام می شود .

● در نهایت ، جراح در محل تزریق چربی با ایجاد شکاف ریز یک میلی متری ، چربی را با کمک سوزن با چندین بار تزریق تا رسیدن به حجم مورد نیاز، وارد ناحیه ی مورد نظر می کند .

جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب در عمل زیبایی تزریق چربی و تزریق بوتاکس، لازم است تا این روش جوانسازی پرطرفدار توسط یک متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم ، صورت پذیرد .

اما چه پزشکی ، بهترین دکتر تزریق چربی در ایران و تهران است؟

پزشک متخصص تزریق چربی باید دارای تخصص پوست و مو بوده و تحصیلات خود را در مقاطع مختلف در رابطه با این رشته گذرانده باشد ، انجام تزریق چربی توسط پزشکان عمومی و افراد غیرمجاز ، به دلیل حساسیت عمل های زیبایی موجب بروز مشکلات فراوانی برای متقاضیان عمل تزریق چربی شده است .

پزشک متخصص تزریق چربی باید قبل از اقدام به تزریق چربی ، از صحت سلامت فرد با بررسی های لازم ، اطمینان حاصل نماید .

بهترین دکتر تزریق چربی ، از روش ها و تکنیک های اصولی و استاندارد که ایمن و پر بازده هستند ، جهت تزریق چربی استفاده می کند ، توصیه های مراقبتی قبل و بعد از تزریق چربی ، نحوه ی انجام عمل و هزینه ی واقعی عمل را به طور کامل برای بیمار تشریح می نماید .

بهترین دکتر تزریق چربی روند بهبود و تاثیرات تزریق چربی در فرد را با انجام ویزیت های منظم تا رسیدن به نتیجه ی مطلوب تحت نظر خواهد داشت و در صورت نیاز فرد به درمان های تکمیلی ، به چنین درمان هایی برای بیمار نیز اقدام خواهد نمود .

آگاهی از سطح توقعات بیمار از عمل زیبایی تزریق چربی ، و ایجاد انتظارات واقع بینانه از این عمل از وظایف یک پزشک متخصص تزریق چربی است  .

با مراجعه به مراکز تخصصی پوست و بررسی میزان رضایت افراد از عمل های تزریق چربی صورت گرفته و مشاهده وضعیت قبل و بعد از عمل ، از میزان مهارت و تجربه ی پزشک متخصص می توان اطلاع پیدا نمود .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X