همه چیز درباره روش کرایو لیپولیز چانه و صورت

همه چیز درباره روش کرایو لیپولیز چانه و صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره روش کرایو لیپولیز چانه و صورت

کرایولیپولیز از جمله روش های لاغری است که تهاجمی نبوده و اثربخشی بسیاری دارد. در این مقاله به بررسی این روش پرداخته و خواهیم دید که استفاده از این روش برای چه نواحی از بدن مناسبت تر است و آیا امکان کرایو لیپولیز چانه و صورت وجود دارد یا خیر؟

روش کرایو لیپولیز برای از بین بردن چربی ها

در کرایو لیپولیز برای از بین بردن چربی ها ، آنها را منجمد می کنند. بر اساس مطالعات بالینی، سلول های چربی نسبت به سایر بافت ها و سلول های موجود در بدن انسان، نسبت به سرما حساس تر هستند. به عبارت دیگر، دمایی که سلول های چربی در آن تبلور پیدا می کنند، با دمای تبلور دیگر سلول ها متفاوت است. روش کرایو لیپولیز نیز با توجه به این ویژگی سلول های چربی ساخته شده است. با استفاده از این روش، فقط سلول های چربی از بین خواهند رفت، بدون اینکه دیگر بافت های بدن از قبیل رشته های عصبی، پوست، بافت های عضلانی و ... دچار صدمه شوند. هنگامی که سلول های چربی بدن به تحت تاثیر دستگاه کرایو لیپولیز قرار گیرند. بافت آنها منهدم می گردد و چربی های منهدم شده به مرور زمان از طریق سیستم لنفاوی جذب خواهند شد و به این ترتیب شاهد کاهش توده های چربی موضعی در نواحی تحت درمان خواهیم بود.

نواحی از بدن که استفاده از دستگاه کرایولیپولیز امکان پذیر است

یکی از موارد مهمی که باعث می شود فقط چربی های نواحی خاصی از بدن را بتوان به کمک این روش از بین برد، این است که ناحیه مورد نظر به اندازه کافی وسعت داشته باشد تا استفاده از اپلیکاتور دستگاه امکان پذیر باشد. به عنوان مثال در نواحی مچ دست و پا به دلیل اینکه وسعت کمی دارند، امکان استفاده از این روش امکان پذیر نیست. همچنین باید متذکر شد که اثر بخشی این روش برای چربی های احشایی  نسبت به اثر بخشی که در از بین بردن چربی های بافتی و زیر جلدی دارد، کمتر است. نواحی دور کمر و پهلو ها، باسن و زیر باسن، نواحی تحتانی و فوقانی شکم، ران ها و بالا تنه آقایان از جمله نواحی هستند که استفاده از دستگاه کرایو لیپولیز در آن ها امکان پذیر است و اثر بخشی خوبی دارد.

عدم امکان انجام کرایو لیپولیز چانه و صورت

انجام کرایو لیپولیز چانه ،لیپولیز صورت ، سینه خانم ها و همچنین بزرگی سینه آقایان(ژنیکوماستی) مجاز نمی باشد. به دلیل اینکه کرایو لیپولیز چانه مجاز نیست و انجام آن امکان پذیر نخواهد بود، بهتر است که از روش لیپولیز چانه به کمک لیزر ( لیپولیزر ) برای از بین بردن چربی های چانه استفاده شود. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X