جراحی زیبایی هیکل تراشی با روش لیپولیز اولتراسونیک سینه

جراحی زیبایی هیکل تراشی با روش لیپولیز اولتراسونیک سینه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی زیبایی هیکل تراشی با روش لیپولیز اولتراسونیک سینه

هیکل تراشی به کمک روش لیپولیز اولتراسونیک

روش لیپولیز اولتراسونیک روشی است که در آن لاغری به صورت هیکل تراشی صورت می گیرد.  به کمک دستگاه لیپولیز اولتراسونیک، هیکل تراشی در بسیاری از نواحی بدن از قبیل شکم، سینه، باسن، غبغب و صورت و ...  قابل انجام است. این روش برای کسانی که چاقی مفرط نداشته و فقط دچار چاقی موضعی در برخی از نواحی بدن باشند، مناسب است.

مکانیسم روش لیپولیز اولتراسونیک

در روش لیپولیز اولتراسونیک، برای از بین بردن چربی های زائد نواحی مختلف بدن از انرژی امواج مافوق صوت استفاده می شود. امواج مافوق صوت موجب لرزش سلولهای چربی می شود که باعث ایجاد حباب های هوا در اطراف سلول های چربی می گردد؛ با انفجار حباب های هوا، فشار زیادی به سلول های چربی وارد شده و غشای سلول های چربی شکافته می شود و در نهایت سلول چربی تجزیه می گردد.

انجام لیپولیز اولتراسونیک در ناحیه سینه

سینه یکی از اندام های بدن است که به دلیل بافت و حساسیتی که دارد، فقط با روش های خاصی می توان به زیباسازی آن پرداخت. روش لیپولیز اولتراسونیک روشی است که برای کوچک کردن و زیبا سازی سینه خانم ها و درمان بزرگی سینه آقایان مناسب است.

مزیت های استفاده از روش لیپولیز اولتراسونیک

سوراخ های ایجاد شده در بدن برای انجام روش لیپولیز اولتراسونیک نسبت به سایر روش ها کوچکتر است. خونریزی و کبودی های کمتری ایجاد می شود و خون آبه های به وجود آمده نیز سریع تر بند می آیند.  احتمال آمبولی کمتر می باشد. تورم هایی که پس از استفاده از این روش به وجود می آیند، تا حدود 3 ماه بعد وجود خواهند داشت که نسبت به سایر روش ها مدت زمان کمتری می باشد و به طور کلی دوره درمان کوتاه تری دارد. استفاده از این روش نه تنها موجب افتادگی و شل شدن پوست نمی شود بلکه به دلیل خاصیت امواج مافوق صوت، موجب سفت تر شدن پوست نیز خواهد شد و همچنین احتمال ایجاد ناصافی ها در این روش کمتر می باشد که این ویژگی ها در جراحی زیبایی و هیکل تراشی بسیار اهمیت داد.

معایب پیکرتراشی با روش لیپولیز اولتراسونیک

یکی از معایب استفاده از این روش برای هیکل تراشی این است که بایستی پس از انجام جراحی، پوشیدن گن های مخصوص برای جلوگیری از تجمع مایع در زیر پوست الزامی است. پوشیدن گن لاغری لیپوماتیک در این مرحله بسیار اهمیت دارد به طوری که شل بودن گن و یا استفاده نامرتب از گن نیز موجب بالا رفتن احتمال تجمع مایع در زیر پوست می شود. همچنین چنانچه این جراحی به وسیله ی افراد ماهر و با تجربه و به دقت صورت نگیرد، ممکن است موجب غیر قرینه شدن اعضای بدن شود. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X