قیمت و هزینه و عوارض لیپولیز صورت و غبغب

قیمت و هزینه و عوارض لیپولیز صورت و غبغب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه و عوارض لیپولیز صورت و غبغب

صورت عضوی از بدن می باشد که ابراز کننده ی خصوصیات و احساسات فرد می باشد. هر کسی دوست دارد که چهر ه ی ای زیبا و با نشاط داشته باشد اما در اثر عواملی از جمله بالارفتن سن، پوست صورت و چربی های آن حالت افتاده ای پیدا کرده و گاهی اوقات غبغب ایجاد می شود که خیلی از افراد از این تغییرات صورتشان ناراضی هستند و به دنبال راهی هستند که این حالت را از بین برده و یا حداقل به تاخیر اندازند. امروزه استفاده از روش های زیبایی و جوان سازی صورت بسیار رواج پیدا کرده و زنان و مردان بسیاری  به آن ها روی آورده اند. لیپولیز لیزری و لیپولیز اولتراسونیک از روش های به روز و متداول لیپولیز صورت می باشند که استفاده از آنها بسیار رایج گردیده است.

فواید استفاده از لیپولیز صورت

لیپولیز صورت کمک می کند که چهره ی فرد جوان تر و شاداب تر به نظر برسد، چربی های زائد صورت را رفع می کند و در عین حال ممکن است تولیدکلاژن پوست صورت را تحریک کرده و باعث سفت تر شدن پوست صورت و حتی سفت تر شدن فک نیز گردد. لیپولیز صورت  در حال حاضر یکی از موثر ترین روش ها برای زیبایی صورت و درمان غبغب می باشد، این روش، روشی سریع برای زیباسازی صورت است که فرد پس از استفاده از این روش سریعا بهبود پیدا می کند.

عوارض عمل لیپولیز صورت و غبغب

لیپولیز صورت از جمله کم خطر ترین روش های از بین بردن چربی های اضافه صورت می باشد و نسبت به لیپوساکشن عارضه های کمتری خواهد داشت. اما با این حال برخی عوارض جزئی و قابل تحمل نیز پس از استفاده از این روش ممکن است پدید آید. بسته به اینکه از کدام یک از تکنولوژی های لیپولیز برای درمان استفاده شود، ممکن است عوارض مختلفی به وجود آید. قرمز شدن و کبودی، التهاب، احساس درد خفیف ، خونریزی کم و یا سوزش در روز های اولیه پس از درمان از عوارض  عمومی و شایع می باشند. برای داشتن کمترین عوارض لازم است که متناسب ترین روش با توجه به شرایط بدنی فرد مورد درمان انتخاب و توسط متخصصان دارای مهارت های لازم، انجام شود.

قیمت و هزینه لیپولیزر صورت و غبغب

همانطور که گفته شد برای لیپولیز صورت و غبغب می توان از تکنولوژی های مختلف لیپولیز استفاده نمود، بنابراین نوع تکنولوژی مورد استفاده در تعیین هزینه و قیمت انجام لیپولیز تاثیر گذار خواهد بود. همچنین اینکه لیپولیز در چه نواحی و یا به عبارتی در چه وسعتی از صورت انجام خواهد گرفت؟ و اینکه آیا شامل درمان غبغب می باشد یا خیر؟، از موارد تاثیر گذار در قیمت و هزینه لیپولیز صورت می باشند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X