عوارض، هزینه و قیمت لیپولیز غبغب

عوارض، هزینه و قیمت لیپولیز غبغب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض، هزینه و قیمت لیپولیز غبغب

غبغب و روش های از بین بردن آن

به تجمع چربی در زیر پوست ناحیه فک پایین و گردن، غبغب گفته می شود . بالا رفتن سن و چاقی از عوامل اصلی بروز غبغب هستند. افراد زیادی از داشتن غبغب ناراضی هستند و احساس می کنند که غبغب از زیبایی آنها می کاهد بنابراین تمایل دارند که آن را بین ببرند. امروزه برای از بین بردن غبغب روش های مختلفی از قبیل انجام حرکت های ورزشی مخصوص، رژیم لاغری، استفاده از تکنولوژی های از بین برنده چربی های موضعی و ... وجود دارد. لیپولیز غبغب یکی از روش های رایج برای از بین بردن غبغب می باشد که قرار است در این مقاله به عوارض، قیمت و هزینه لیپولیز غبغب پرداخته شود.

عوارض عمل لیپولیز غبغب

منظور از اصطلاح لیپولیز غبغب در بیشتر مواقع، لیپولیز لیزری غبغب مد نظر است؛ هر چند که روش های دیگری همچون لیپولیز تزریقی و جراحی پلاستیک غبغب نیز با عنوان لیپولیز غبغب برای درمان و از بین بردن غبغب مورد استفاده قرار می گیرد. لیپولیز غبغب، همانند لیپولیز سایر نواحی بدن، نسبت به روش های دیگری نظیر لیپوساکشن،  سطح تهاجمی کمتری دارد، به همین دلیل عوارض کمتری داشته و روند بهبودی سریع تر اتفاق می افتد، همچنین افتادگی پوست کمتر خواهد بود. لیپولیز غبغب معمولا جز درمان های سر پایی محسوب می شود و نیازی به بستری شدن نیست. با اینکه گفته می شود لیپولیز غبغب عوارض چندانی ندارد اما بروز این حالت ها دور از انتظار نیست: بروز عفونت در برخی موارد نادر، احتمال ایجاد اسکار در محل سوراخ های ایجاد شده، بروز خونریزی و یا کبودی در برخی از موارد، شل شدن پوست در افرادی که از قبل پوست خیلی شلی داشته اند و ... .

هزینه و قیمت لیپولیز غبغب

هزینه و قیمت لیپولیز غبغب تا حدودی متغیر بوده و به عوامل مختلفی نظیر نوع لیپولیز، اندازه ی غبغب، تعداد جلسات درمان و ... بستگی دارد. هزینه این عمل با توجه به اینکه غبغب وسعت زیادی ندارد، در مقایسه  با هزینه سایر نواحی بدن نظیر شکم که وسیع تر هستند، کمتر است. همچنین به دلیل اینکه این روش معمولا به صورت سرپایی انجام شده و نیازی به بیهوشی نیست، بنابراین در صورتی که از این روش برای از بین بردن غبغب استفاده شود، نیازی به پرداخت هزینه بیهوشی نخواهد بود. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X