خطرات و مزایای لیزر موهای زائد با تکنولوژی جدید دستگاه ipl shr

خطرات و مزایای لیزر موهای زائد با تکنولوژی جدید دستگاه ipl shr

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات و مزایای لیزر موهای زائد با تکنولوژی جدید دستگاه ipl shr

دستگاه ipl shr دارای تکنولوژی پیشرفته ای می باشد که در کاهش دائم موهای زائد به صورت بدون درد و با عوارض کم کارایی بسیاری دارد. درمان به وسیله دستگاه ipl shr نسبت  به سایر دستگاه های لیزر، با سرعت بیشتری انجام می شود، همچنین ایمنی بیشتری داشته و تقریبا بدون درد است.

تکنولوژی  shr چیست؟

shr مخفف عبارت Super hair removal است که اساس عملکرد آن بر سه اصل انرژی پایین، توان متوسط و سرعت تکرار بالا می باشد. در این تکنولوژی، انرژی و گرمایی که قرار است پیاز مو را از بین ببرد، به بسته های انرژی کوچکتری  تقسیم شده و با سرعت و تکرار بیشتری به طرف پیاز مو هدایت می شوند. مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه ipl shr دستگاه ipl shr مزیت های بسیاری دارد که این دستگاه را نسبت به سایر دستگاه های لیزر موهای زائد برتری می دهد. به دلیل وجود تکنولوژی shr  در این دستگاه، میزان انرژی که به پوست وارد می شود همان طور که در بالا ذکر شد به گونه ای به پوست وارد می شود که بیشترین اثر بخشی را داشته باشد و در عین حال موجب صدمه نگردد. بنابراین  استفاده از این روش در عین حال که اثر بخش است، بدون درد نیز خواهد بود. سرعت عمل بالا یکی دیگر از مزیت های  وجود تکنولوژی shr  ، در دستگاه  ipl shr می باشد؛ توانایی شلیک 10 شات در ثانیه  باعث شده  که  حتی در زمان حرکت هندپیس دستگاه به روی بدن، امکان شات زدن وجود داشته باشد و پروسه ی درمان بسیار آسان تر و سریع تر صورت گیرد.

خطرات استفاده از دستگاه ipl shr  

به طور کلی، دستگاه های لیزر برای از بین بردن پیاز مو از گرما استفاده می کنند و گاهی اوقات این گرما موجب سوختگی پوست برخی از بیماران می شود و بروز سوختگی خفیف تقریبا غیر قابل انکار است. اما سازندگان دستگاه ipl shr معتقدند که این دستگاه عوارض و خطرات  دیگر دستگاه های لیزر را نداشته و  حتی بدون درد خواهد بود. البته ویژگی های یاد شده منحصر به دستگاه های با کیفیت و اصل می باشد. استفاده از دستگاه های بی کیفیت و غیر اصل ممکن است موجب بروز عوارض و خطراتی نظیر ایجاد سوختگی با لیزر و لک های پوستی و ... شود. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X