برای افزایش رشد قدی مو چه کنیم؟

برای افزایش رشد قدی مو چه کنیم؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

برای افزایش رشد قدی مو چه کنیم؟

شاید شما هم جزء آن دسته از افراد باشید که آرزو دارند رشد قدی موهایشان افزایش پیدا کند اما تصور میکنند راهکاری برای افزایش رشد قدی مو وجود ندارد و تنها عاملی که در رشد مو دخیل است ژنتیک خواهد بود.اما بهتر است بدانید این تصور کاملا اشتباه است و شما میتوانید به راحتی با استفاده از راهکارهایی که وجود دارد باعث افزایش رشد قدی موی خود شوید و بعد از خواندن این مطلب دیگران را با چشم حسرت نگاه نکنید. در این مطلب راهکارهای موثری را به شما معرفی خواهیم کرد که با انجام آن ها میتوانید به راحتی رشد قدی موی خود را افزایش دهید .البته توجه داشته باشید که باید به صورت دقیق و با حوصله به تمامی روش ها عمل کنید تا بتوانید به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید.

جریان خون را در پوست سرتان افزایش دهید

افزایش جریان خون در پوست سر یکی از مهترین عواملی است که میتواند منجر به افزایش رشد قدی مو شود.ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که چطور ممکن است جریان خون در پوست سر افزایش پیدا کند و چقدر هزینه خواهد برد؟برای افزایش جریان خون در پوست سر میتوانید در هنگام استحمام پوست سر خود را ماساژ دهید تا شاهد افزایش رشد قدی موی خود باشید همچنین برس کردن مو هم به این امر کمک میکند و جریان خون را در پوست سر افزایش میدهد.

موهایتان را با سرکه ی سیب بشوئید

سرکه ی سیب یکی از بهترین داروهایی است که میتوانید همیشه برای سلامت موهایتان از آن استفاده کنید.شستن سر با سرکه ی سیب باعث میشود تا ریشه ی مو تقویت پیدا کند و موها سالم بمانند ضمن اینکه سرعت افزایش رشد قدی موهایتان به شدت افزایش پیدا کند.همچنین شستشوی سر با سرکه ی سیب باعث میشود تا موهایتان خوش حالت شود. برای اینکار میتوانید مقداری سرکه ی سیب را با آب مخلوط کنید و در آخرین مرحله ی استحمام سرتان را با آن بشوئید.  

از روغن زیتون استفاده کنید

روغن زیتون با رساندن مواد مغذی به پوست سر و ریشه ی مو ها میتواند نقش مهمی را در حفظ سلامتی موها داشته باشد و رشد موها را تا حد زیادی افزایش دهد .بهتر است ابتدا پوست سرتان را به خوبی با روغن زیتون گرم آغشته کنید و اجزا دهید 2 ساعت روی پوست سرتان باقی بماند و سپس آن را شستشو دهید.بعد از گذشت ده الی پانزده به خوبی متوجه افزایش رشد قدی موهایتان خواهید شد. روش هایی که معرفی کردیم به طور حتم تمام روش های افزایش رشد قدی مو را در بر نمیگیرد اما با انجام آن میتوانید به طور حتم به نتایج اعجاب انگیزی دست پیدا کنید.قطعا یکی از مهمترین کارهایی که میتوانید برای افزایش رشد قدی موی خود انجام دهید توجه به سلامت مو و پوست سر و انتخاب بهترین شوینده ها خواهد بود و لازم نیست همه ی روش های عجیب را امتحان کنید. منبع: کلنیک کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X