معایب عمل بینی عروسکی برای صورت های کشیده

معایب عمل بینی عروسکی برای صورت های کشیده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معایب عمل بینی عروسکی برای صورت های کشیده

ملاک های انتخاب مدل بینی

با اینکه سلیقه ی افراد یکی از ملاک هایی است که باید برای انتخاب مدل بینی مد نظر قرار گیرد، اما از نظر بسیاری از متخصصان عمل جراحی بینی،  فرم صورت افراد یکی از مهمترین ملاک ها برای انتخاب مدل بینی است. افرادی که دارای صورت های بزرگ و کشیده ای هستند بایستی مدل بینی انتخاب کنند که خیلی کوچک نباشد. عمل بینی عروسکی برای افرادی که دارای صورتی کشیده و لب های برجسته هستند نیز مناسب نمی باشد و وجود بینی کوچک تناسب طبیعی اعضای صورت را بر هم خواهد زد. هنگامی یک صورت زیبا خواهد بود که اعضای آن با هم تناسب داشته باشند، بدون وجود تناسب، زیبایی معنایی نخواهد داشت. به همین دلیل است که متخصصان جراحی زیبایی بینی فرمول و در واقع معیار های خاصی را برای ترسیم شکل متناسب بینی به کار می برند و حتی مدل های متفاوتی از بینی برای خانم ها و آقایان پیشنهاد می شود.

جراحی بینی عروسکی

بینی های عروسکی، نوک آنها حالت سر بالایی دارد، کوچک هستند و معمولا قوس زیادی دارند.

معایب  عمل بینی عروسکی

مدل بینی عروسکی مدت زیادی یکی از مدل های رایج و پرطرفدار در کشور بود و افراد زیادی بدون توجه به اینکه آیا این مدل بینی با چهره ی آن ها تناسب دارد یا نه، دست به عمل بینی خود زده و مدل بینی خود را به حالت عروسکی تغییر می دادند. بسیاری از این افراد پس از گذشت مدتی به دلیل اینکه مدل بینی عروسکی با چهره ی آنها تناسب نداشت از این مدل بینی زده شده و از عمل بینی به شکل عروسکی پشیمان می شدند.

عدم تناسب جراحی زیبایی بینی عروسکی با صورت های کشیده

مدل بینی عروسکی با مدلی نیست که با هر چهر ه ای تناسب داشته باشد، این مدل با چهر ه ی خیلی از افراد خصوصا افرادی که دارای صورت های کشیده و یا بزرگ هستند تناسبی ندارد و زیبایی را برای چهر ه ی آنان به همراه نخواهد داشت؛ چرا که با عمل بینی عروسکی، بینی کوچکتر خواهد شد و این مسئله باعث می شود که چهر ه این افراد کشیده تر از قبل به نظر بیاید، به عبارت دیگر باعث می شود که تناسب چهره به هم خورده و کشیدگی صورت به شکل یک عیب به نظر بیاید. به طور کلی معمولا خانم ها نسبت به آقایان دارای صورت کوچکتر  با اعضا و پوست ظریف تری هستند و گونه های آنان هم اغلب برجسته تر است.  وجود این تفاوت ها باعث شده تا مدل بینی عروسکی برای خانم ها نسبت به آقایان مناسب تر به نظر بیاید. به نظر متخصص جراحی بینی، قوس دادن به بینی و یا بالا بردن نوک بینی برای آقایان موجب به هم خوردن تناسب صورت آقایان که دارای صورت کشیده تری نسبت به خانم ها هستند، می شود؛ بنابراین عمل بینی عروسکی موجب زیباتر شدن آنها نخواهد شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X