اثر شگفت انگیز prp برای رشد مو

اثر شگفت انگیز prp برای رشد مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اثر شگفت انگیز prp برای رشد مو

داشتن موهای پرپشت و زیبا برای هر فردی امکان پذیر نیست ، مو بافت بسیار حساس و آسیب پذیری است که با شروع به ریزش کردن ، به راحتی نمی توان آن را متوقف و مجددا احیا نمود ، از این رو در این مقاله به بررسی تاثیر روش prp برای رشد مو پرداخته شده است .

پی آر پی چیست ؟

پی آر پی ، پلاسمای غنی از پلاکت های خونی فرد می باشد که به شیوه ای نوین با فاکتورهای رشد و ترمیم بسیار قوی خود ، رشد و ترمیم موهای فرد را محقق می سازد .

پی آر پی (prp ) برای رشد مو

در رابطه با استفاده از روش prp برای رشد مو ، می توان عنوان نمود که از prp ، به عنوان روشی موثر در درمان طاسی ، کمک به توقف ریزش موها ، پرپشت کردن موها و حفظ نتایج کاشت مو استفاده می شود . همچنین از تزریق prp، جهت احیا و رشد مجدد موهای ناحیه ابرو و مژه نیز می توان بهره برد .

روش تزریق prp

تزریق prp ، عملی تخصصی است که پزشک متخصص پوست و مو با دانش علمی خود ، مقدار ، محل و عمق تزریق را مشخص می کند ، تزریق prp  ، به کمک سوزن های بسیار مخصوصی با ایجاد بیحسی موضعی به صورت تزریقات متعدد به زیر پوست در محل فولیکول های مو ( لایه درم پوست ) صورت می پذیرد .

مزایای prp برای مو

  • بدون نیاز به جراحی و بستری شدن می باشد
  • انجام آن در در زمان یک ساعت الی 90 دقیقه خواهد .
  • نتایج طبیعی ، ایمن و زیبا
  • بدون عارضه

عملکرد prp جهت رشد

با تزریق prp به لایه ی درم پوست که منشا رشد و تقویت فولیکول های مو می باشد ، prp به پوست سر نفوذ می کند و رشد فولیکول های مو را به شکلی پایدار و با ثباتی تحریک می کند ، در واقع عوامل رشد موجود در پلاسمای پی آر پی ، باعث جوانسازی فولیکول های مو و تقویت رشد آنها می شوند که در این میان خود پوست نیز با تحریک و جوانسازی سلول های آن ، جوان و شاداب می گردد .

نتایج حاصل از تزریق prp

نتایج حاصل از تزریق prp اگر چه ماندگاری بالایی دارند اما حالت دائمی و همیشگی ندارند ، لذا باید جلسات تکمیلی آن به فاصله ی هر سه تا شش ماه یکبار انجام شود تا نتایج حاصل از تزریق prp در جهت رشد موها ، به خوبی حفظ گردد . نتایج حاصل از تزریق prp در جهت رشد موها ، پس از 3 الی 4 ماه از تزریق prp ، شروع به ظاهر شدن می کنند که پس از 8 ماه ، نتایج حاصل از آن به حداکثر خود خواهد رسید . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X