درمان بوتاکس برای پف دور چشم

درمان بوتاکس برای پف دور چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان بوتاکس برای پف دور چشم

در حساسیت های فصلی قرمزی و خارش چشم منجر به تورم می گردد در برخی شرایط بروز اختلال در کلیه ها و افزایش آب در زیر چشم منجر به ایجاد تورم می گردد با افزایش تغییرات هورمونی و فشار و استرس ماهیچه های چشم ضعیف شده و نیازمند بررسی می گردد. با جراحی زیبایی امکان برداشتن چربی و عضله اضافی از پوست وجود دارد  تزریق بوتاکس دور چشم و فلج کردن عضلات صورت رفع چین و چروک ممکن خواهد بود.

علل ایجاد پف دور چشم

دلایلی چون قرار گرفتن بیش ازحد در معرض آفتاب ، بالا رفتن سن ، تغییرات آب و هوا ، تغییر در سطح هورمون ها ،مصرف غذاهای شور ،عدم استراحت و خواب کافی و ژنتیک فرم صورت (پف ارثی) باعث می گردد تا ساختار بافت و عضلات نگهدارنده ی پلک، رفته رفته ضعیف شود تا جایی که پوست دچار افتادگی گردد و چربی موجود در اطراف چشم از جای خود جابجا  شود و در زیر چشم ها با جمع شدن تبدیل به پف یا ورم گردد.

بوتاکس دور چشم برای رفع پف چشم

جهت رفع پف یا همان ورم زیر چشم می توان از تزریق ژل بوتاکس دور چشم که عملی راحت و سرپایی است، استفاده نمود ، این روش در واقع ، درمانی غیرجراحی برای این کار است.

در روش تزریق بوتاکس ، متخصص پوست یا زیبایی ، ژل بوتاکس را توسط سوزن های مخصوص این کار ، در زیر چشم برای رهایی از این مشکل ، تزریق می کند.

پس از تزریق بوتاکس ، عضلات ناحیه ی موردنظر ، ریلکس می شوند و بدین گونه ورم زیر چشم رفع می گردد.

در واقع تزریق بوتاکس ، می تواند باعث فلج موقت و صاف شدن عضلات گردد.

رفع ورم چشم پس از تزریق بوتاکس تا یک سال دوام دارد ، پس از این مدت تزریق ژل بوتاکس باید برای بیمار مجددا صورت پذیرد.

مدت زمان لازم برای تزریق بوتاکس به زیر چشم بیمار ، در حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد و چنانچه فرد احساس درد داشته باشد ، در محل تزریق بیحسی موضعی با لیدوکایین انجام می گیرد.

تزریق بوتاکس در مراکز تخصصی

اگرچه به فرد بیمار توصیه می شود که پس از تزریق بوتاکس از انجام فعالیت های شدید خودداری کند اما به طور کلی در این نوع از درمان به استراحت خاصی نیاز نخواهد بود.

اگر می خواهید با توجه به هزینه، ریسک و وقتی که صرف مراجعه و انجام عمل بوتاکس می کنید ، به نتیجه مطلوب دست یابید ، می بایست ؛ تزریق بوتاکس در مراکز درمانی تخصصی و تحت نظز پزشک متخصص صورت پذیرد، به گونه ای که پس از تزریق با اطمینان خاطر و آسودگی از مهارت پزشک معالج و مواد تزریقی مرغوب و دارای استاندارد جهانی منتظر نتیجه دلخواهتان باشید، زیرا به دلیل حساسیت و ظرافت اجزای صورت و تاثیر آن در زیبایی شخص، درصورت صدمه و آسیب ، با هزینه های گزاف نیز به حالت اولیه باز نخواهد گشت.

از این رو به اشخاص متقاضی تزریق بوتاکس توصیه اکید می شود که با مراجعه به مراکز تخصصی تحت نظر پزشک متخصص مبادرت به این کار نمایند و به خاطر صرف هزینه های پایین تر ، سلامت خود و چهره ی خود را به خطر نیندازند ،زیرا که سلامتی خریدنی نیست.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X