لیزر چروک صورت برای جوانسازی پوست

لیزر چروک صورت برای جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر چروک صورت برای جوانسازی پوست

با انجام مراقبت های خاصی می توان تا حد ممکن از ایجاد چین و چروک صورت جلوگیری کرد اما در نهایت چین و چروک ها که خود بخشی از فرآیند پیری پوست هستند ، ظاهر خواهند ، پس از نمایان شدن چین و چروک صورت ، از جمله روش های موثر درمان ، لیزر چروک صورت می باشد که در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

لیزر چروک صورت

در رابطه با لیزر چروک صورت می توان گفت که در روش لیزردرمانی جهت رفع موثر چین و چروک ها ، اشعه ی لیزر به صورت پشت سر هم و میکروسکوپی به سطح پوست تابیده می شود. با تماس مستقیم اشعه ی لیزر به چین و چروک پوست ، اشعه از لایه های سطحی پوست عبور کرده و در مدت زمان چند ثانیه ، بافت های آسیب دیده را بدون اینکه به بافت های مجاور آسیب بزند ، از بین می برد. با از بین رفتن بافت های آسیب دیده ، چین و چروک های صورت نیز از بین خواهند رفت ، در واقع اشعه ی لیزر باعث می گردد که سلول های8 جدید و سالم جانشین سلول های قدیمی و آسیب دیده شوند ، در نتیجه در برخی موارد ، پوست به گونه ای صاف و عاری از چروک خواهد شد که گویا چین و چروکی اصلا وجود نداشته است .

تعداد جلسات درمان چروک با لیزر

جهت از بین بردن چروک دور چشم و صورت ، به چند جلسه لیزر درمانی نیاز خواهد بود که در هر فردی با توجه به شدت و عمق چین و چروک ، سطح انتظارات بیمار و وضعیت سلامت بیمار تعداد جلسات درمانی تعیین خواهند شد .

نتایج حاصل از لیزردرمانی چروک صورت

اگر چه نتایج حاصل از لیزردرمانی چروک صورت به سرعت قابل مشاهده خواهد بود اما بهبودی کامل و رفع موثر چین و چروک در پایان دوره ی کامل درمان و به صورت تدریجی امکان پذیر خواهد بود . پس از اتمام دوره ی درمان با لیزر ؛ پوست صاف تر ، نرم تر ، روشن تر و حجیم تر خواهد شد . 3 الی 6 ماه پس از لیزردرمانی چروک صورت ، تولید کلاژن ها افزایش خواهد یافت و بتدریج وضعیت سلامت و زیبایی پوست نیز بهتر و کامل تر خواهد شد .

مزایای لیزر چروک صورت برای جوانسازی پوست

  • رفع موثر و طولانی مدت چین و چروک های اطراف چشم و صورت
  • رفع شلی و افتادگی پوست در روند لیزر درمانی چروک
  • بهبود کلی وضعیت پوست از نظر ؛ لطافت ، رنگ پوست ، حجم پوست و صافی پوست
  • نتایج حاصل از لیزردرمانی چروک ، مثبت و با عوارضی زودگذر می باشند .
  • با افزایش تولید کلاژن ، پوست به صورت پایه ای و اساسی از لایه های زیرین ترمیم می شود .
کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X