جوانسازی پوست دست با لایه برداری پوست دست یا تزریق بوتاکس به دست

جوانسازی پوست دست با لایه برداری پوست دست یا تزریق بوتاکس به دست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جوانسازی پوست دست با لایه برداری پوست دست یا تزریق بوتاکس به دست

دست ها نیز مانند سایر اعضای بدن تحت تاثیر عوامل محیطی و همچنین افزایش سن قرار گرفته و به مرور زمان علائم پیری در آن ها ظاهر می شود. بسیاری از افرادی که جوانسازی پوست صورت را انجام داده اند ، دوست دارند که سایر نقاط بدن از جمله دست ها نیز جوانسازی شده و با چهره تناسب داشته باشند. روش های لایه برداری پوست و تزریق بوتاکس از جمله روش های رایج برای از بین بردن چین و چروک صورت و جوانسازی آن می باشد. اما تمام روش هایی که برای جوانسازی صورت استفاده می شوند، برای جوانسازی دست به کار نمی روند، به عنوان مثال تزریق بوتاکس به دست امکان پذیر است اما هدف از تزریق بوتاکس به دست، جوانسازی  پوست دست نیست.

بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس یکی ار اعمال رایج برای رفع چین و چروک های صورت و جوانسازی آن می باشد. بوتاکس ماده ای است که تزریق آن در زیر پوست سبب فلج شدن عضلات ناحیه مورد تزریق  می گردد. متخصصان زیبایی از این خاصیت فلج شدن عضلات استفاده کرده و برای درمان چین و چروک ناشی از حرکت برخی از عضلات صورت به کار می برند. البته این تغییرات همیشگی نبوده و با گذشت زمان، عضلات فلج شده دوباره به حالت سابق خود باز می گردند.

تزریق بوتاکس به دست

کاربردی که از بوتاکس در ذهن همگی وجود دارد، همین خاصیت رفع چین و چروک های صورت است، اما باید دانست که بوتاکس کاربرد های دیگری هم دارد. تزریق بوتاکس به دست برای درمان تعریق بیش از اندازه دست ها بسیار موثر می باشد. زمانی که روش های دیگر برای درمان تعریق بیش از اندازه دست ها اثری نداشته باشد، تزریق بوتاکس به دست گزینه ای است که می توان به آن امیدوار بود. تزریق بوتاکس در ناحیه زیر بغل و یا کف پا برای درمان تعریق بیش از اندازه عرق نیز موثر است.

لایه برداری پوست دست روشی موثر برای جوانسازی پوست  دست

اگر چه گفته شد با تزریق بوتاکس به دست ها نمی توان آنها را جوانسازی نمود اما روش های دیگری برای جوانسازی پوست دست وجود دارد که لایه برداری پوست دست یکی از آن ها می باشد. لایه برداری پوست دست از طریق شیمیایی، میکرودرم و ... انجام می شود. محو کردن رگ ها، از بین بردن لکه های پیری، کم کردن چین و چروک ها، انعطاف پذیر تر کردن پوست دست و ... از مواردی هستند که با لایه برداری پوست دست امکان پذیر هستند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X