راهکارهای رفع پيري پوست با بوتاکس

راهکارهای رفع پيري پوست با بوتاکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

راهکارهای رفع پيري پوست با بوتاکس

روش‌های درمانی چین و چروک صورت امروزه بهبود يافته‌اند و بنابراين نتايج حاصل از آنها طبيعی تر به‌نظر می رسند. اما جراحی هزینه بر بوده و کارهاي ديگری بايد همراه آن انجام شود تا نتايج مطلوب به دست آيد. پوست کشی صورت، بيستمين عمل جراحی زيبايی پرطرفدار است و اکنون گزينه‌های بسيار ديگری مثل رفع پیری با بوتاکس براي تغيير دادن صورت در حال پير شدن وجود دارد. گرچه اغلب اين روش‌های جوان‌ کردن دوباره صورت، غيرجراحی هستند اما هزينه انجام آنها هم کم نيست، به‌خصوص اگر نياز به درمان‌های مکرر باشد.

رفع پیری با بوتاکس

حتی اگر شما ژن‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشيد و بسيار جوان‌تر از سن واقعیتان به نظر برسيد، تغييرات مربوط به افزايش سن در ظاهر چهره شما يک امر اجتناب‌ناپذير بوده و با تزریق بوتاکس امکان بهبود وضعیت وجود خواهد داشت .اين تغييرات بيانگر شادی ها و رنج‌های ما در طول زندگی هستند. يک طرز برخورد اين است که سنمان و ظاهرمان را همان‌طور که هستيم، بپذيريم. اما همه افراد اين نوع نگرش را قبول ندارند و برخی ممکن است بخواهند اين تغييرات را به تعويق بيندازند؛ از جمله با تزریق بوتاکس صورت که در آن، با فلج شدن عضلات صورت چین و چروک و خطوط اخم و لبخند قابل حذف می باشد.

روش های مقابله با پیری پوست

در گذر زمان با عبور از سال های پر پیچ و خم شادی ها و غم های زندگی ، تاثیر آب و هوا ، تغذیه و نیز کهولت سن ، کم کم آثار چین و چروک در چهره فرد نمایان می شود.

در این میان کسانی نیز هستند که در اوج سال های جوانی به دلیل قرارگیری در معرض بیش از حد آفتاب ، ژنتیک صورت یا  حضور مستمر در محیط آلوده ، زودتر از سن موعود ، دچار چین و چروک صورت می شوند ، همه ی این موارد برای افراد پیش میاد و با توجه به نگرش فرد در باب انتظار از چهره ی خود ، می تواند پذیرفته شود یا اینکه مانند بسیاری در جهت رفع آن برآید.

در ابتدای امر ، فرد به سراغ محصولات و مواد آرایشی تبلیغاتی می رود که همواره با تبلیغ بیش از حد ، ملکه ی ذهن او شده اند اما پس از  مدتی مصرف نمودن و عدم دستیابی به نتیجه ی مطلوب به دنبال چاره ی دیگری بر می آید.

راه دیگر برای رفع این چین و چروک های مزاحم  و زشت کننده می تواند پوست کشی یا همان جراحی زیبایی پوست باشد که همواره با حرکت تهاجمی جراحی و هزینه ی سنگین میسر خواهد بود.

این گزینه برای عموم افراد راه کار دست یافتنی نخواهد بود ، لذا در دنیای عمل های زیبایی پر طرف دار امروزی می توان به تزریق راحت بوتاکس یا همان رفع پیری با بوتاکس که همواره با رضایت بالای متقاضیان و درخواست رو به افزونی روبرو است ، اشاره کرد.

چگونه بوتاکس سبب جوانسازی پوست می شود؟

در این نوع از تزریق،  فرد با توجه به آنچه از چهره ی خود انتظار دارد توسط متخصص پوست ، مورد تزریق ژل توسط سوزن های بسیار نازک قرار می گیرد.

تزریق ژل بوتاکس جهت رفع چین و چروک های صورت می تواند در نواحی چون ، پیشانی ، خط خنده و خط ابرو ، اطراف لب و چین و چروک های گردن صورت پذیرد.

این نوع از تزریق با درصد بالایی از نتیجه ی مطلوب ، عوارض بسیار کم ، دوره ی نقاهت کوتاه ، ماندگاری طولانی و راحتی عمل با استقبال روز افزونی روبرو است.

در عمل تزریق بوتاکس ، سم کنترل شده موجود در این ژل با فلج نمودن عصب ماهیچه های فعال و پرکار و نیز پر کردن فرو رفتگی های موجود در نواحی مختلف پوست ، به فرد در جهت دستیابی به چهره ای جوان تر و شاداب تر و رفع پیری با بوتاکس کمک می کند.

اثر تزریق بوتاکس مادام العمر نیست و با توجه نوع ژل تزریق شده از چند ماه تا چند سال ماندگاری خواهد داشت. جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب در تزریق بوتاکس نیاز به مراجعات بعدی جهت تمدید اثر بوتاکس خواهد بود.

پس از تزریق بوتاکس و مشخص شدن تاثیر گذاری آن پس از دو هفته ، شخص تا ۱۰ سال جوانتر خواهد شد ، از این رو به همین دلیل ، همواره افراد پس از تمام دوره ی اثر بخشی ژل ، جهت تمدید به مراکز تخصصی مراجعه می کنند و از آن رضایت کاملی دارند.

هنگام تزریق بوتاکس ، فرد با آگهی کامل می بایست به مراکز  و کلینیک های تخصصی پوست مراجعه کند و این عمل حتما توسط متخصص پوست با توجه به وضعیت متقاضی  و بررسی سلامت فرد صورت پذیرد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X