مزایای لاغری موضعی غیر تهاجمی فوری توسط لیزر تنها در یک جلسه

مزایای لاغری موضعی غیر تهاجمی فوری توسط لیزر تنها در یک جلسه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای لاغری موضعی غیر تهاجمی فوری توسط لیزر تنها در یک جلسه

اگر با رعایت رژیم غذایی و ورزش نتوانسته اید به وزن دلخواه خود برسید و تصمیم به استفاده از انواع جراحی زیبایی بدن گرفته اید بهتر است اطلاعاتی نیز در مورد روش های غیر جراحی یا غیر تهاجمی تناسب اندام داشته باشید. در این مقاله به شرح مزایای لاغری موضعی غیر تهاجمی فوری توسط لیزر تنها در یک جلسه می پردازیم. در واقع روش لاغری موضعی برای  افرادی مناسب هستند که با سایر روش ها نتوانسته اند تمام چربی های بدن خود را از بین ببرند. علاوه بر این از دست  دادن چربی اضافی در یک قسمت خاص از بدن بسیار سخت و پیچیده و در بعضی مواقع ناممکن است. بنابراین می توان گفت بهترین راه برای از بین بردن چربی های موضعی روش های تهاجمی و غیر تهاجمی تناسب اندام هستند که هر کدام از آنها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند.

لیپولیزر، لاغری موضعی غیر تهاجمی

لیزر لیپولیز یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی موضعی نواحی مختلف از جمله شکم و پهلو، بازوها، ران ها، غبغب و چربی اضافی سینه مردان می باشد. پزشک با اندازه گیری چربی در نواحی مختلف بدن مشخص می کند که کدام نواحی نیاز به چربی سوزی دارند.

مزایای لاغری موضعی غیر تهاجمی

همانطور که گفته شد لیزر لیپولیز جزو لیزرهای بی خطر محسوب می گردد از جمله مزایای این روش نسبت به روشهای جراحی زیبایی بدن این است که در این روش از سوزن و برش استفاده نمیشود که این عامل باعث میشود درد عمل و دوران نقاهت نداشته باشید. این روش کاملا ایمن است و نیاز به گرسنگی و رعایت رژیم های سخت پس از جراحی نمی باشد علاوه بر این سرعت رسیدن به تناسب اندام در این روش بسیار بالا می باشد و در کوتاهترین زمان ممکن خواهید توانست به شکل و فرم دلخواه دست پیدا کنید. تنها با استفاده از یک جلسه که حداکثر 60 دقیقه طول میکشد نتایج چربی سوزی به وضوح قابل مشاهده  خواهند بود. مزیت دیگر لاغری غیر تهاجمی این است که استفاده از این روش یک کمک مؤثر به درمان سلولیت نیز می باشد. علاوه بر این، روشهای غیر تهاجمی آسیبی به بافت بدن نمیزنند و عوارض خاصی ندارند. توجه داشته باشید که برای کسب نتیجه رضایتبخش حتما عمل را نزد یک پزشک متخصص در کلینیک استاندارد و مجهز به تجهیزات مدرن انجام دهید. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X