همه چیز درباره دستگاه لیزر تقویت مو

همه چیز درباره دستگاه لیزر تقویت مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره دستگاه لیزر تقویت مو

لیزر تقویت مو یکی از روش های غیر جراحی بسیار تأثیر گذار برای حل مشکلات مربوط به ریزش مو می باشد. در این روش از دستگاه لیزر شدت پایین استفاده می گردد.

لیزر تقویت مو برای رفع چه مشکلاتی کاربرد دارد؟

عملکرد لیزر تقویت مو چگونه است؟

همانطور که گفت روش لیزر برای درمان مشکلات موی سر یک روش غیر تهاجمی است که در آن از دستگاه لیزر شدت پایین استفاده می گردد. دستگاه انرژی پرتوهای لیزر را به نواحی خالی پوست سر منتقل می کنند و همین قضیه منجر به رشد مجدد موها می گردد. لیزر تقویت مو یا لیزرتراپی مو با تحریک فولیکول های مو و تقویت خونرسانی به شما در داشتن موهایی پرپشت و سالم کمک شایانی خواهد کرد و ریزش مو را تا حد بسیار زیادی برطرف می کند.

لیزر تقویت مو برای چه افرادی مناسب است؟

اگر زمانی که در مراحل اولیه ریزش مو هستید لیزر درمانی مو را شروع کنید نتایج درمان به مراتب بهتر خواهد بود. بخصوص برای افرادی که دچار ریزش موی ارثی هستند بهتر است قبل از شدت گرفتن ریزش برای حل مشکل به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه گردد. برای هر نوع بیماری از جمله بیماری های مربوط به پوست مو، هرچه بیماری زودتر تشخیص داده شود و مراحل درمان زودتر آغاز گردد امکان بهبودی کامل بیشتر خواهد بود.

لیزر تقویت مو چند جلسه طول میکشد؟

مانند سایر موارد لیزر درمانی تعداد جلسات مورد نیاز برای بیماران مختلف یکسان نیست و به شدت بیماری و ویژگی های عمومی بدن بیمار بستگی دارد. با این حال اگر در مراحل اولیه بیماری که ریزش مو هنوز شدید نشده به پزشک مراجعه کنید ممکن است مدت زمان درمان و تعداد جلسات مورد نیاز کاهش پیدا کند.

عوارض لیزر تقویت مو

لیزر تقویت مو یک روش ایمن است که خوشبختانه عوارض خاصی برای بیمار ندارد. بیمار پس از انجام جلسات درمان نیاز به گذراندن دوران نقاهت نخواهد داشت چرا که این روش غیر جراحی است. تنها موضوع مهم در رابطه با این روش این است که باید توسط پزشک متخصص انجام بگیرد که دارای تجربه کافی در این زمینه باشد. چرا که انجام لیزر درمانی توسط شخص بی تجربه و توسط دستگاه غیر استاندارد امکان بروز مشکلات و خطرات جدی را به وجود می آورد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X