مزایا و معایب روش لیپوماتیک ران

مزایا و معایب روش لیپوماتیک ران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و معایب روش لیپوماتیک ران

امروزه روش لیپوماتیک ران به یکی از روش های محبوب در بین کسانی که دچار اضافه وزن موضعی در قسمت ران ها هستند تبدیل شده است. ولی این روش نیز مانند سایر روش ها کاهش وزن و لاغری موضعی دارای مزایا و معایبی می باشد که در این مقاله به شرح آنها خواهیم پرداخت. بررسی مزایا و معایب هر روشی زمانی که قصد انجام آن را دارید یک ضرورت می باشد که به شما کمک خواهد کرد از ناراحتی های احتمالی بعدی جلوگیری کنید.

لیپوماتیک ران چیست و چگونه انجام میشود؟

لیپوماتیک ران یکی از روش های نوین برای از بین بردن چربی های انباشته شده در قسمت ران ها می باشد. در این روش از هوای فشرده برای لرزاندن بافت های چربی و از بین بردن پیوندهای آنها استفاده می گردد. هوای فشرده با استفاده از تجهیزات مخصوص به بافت زیر پوست وارد می گردد. این تجهیزات از لوله های باریک به اسم کاندولا ساخته شده اند.

مزایای روش لیپوماتیک ران

  • ایمنی بیشتر نسبت به سایر روش ها
  • عدم آسیب رسانی به بافت بدن
  • دریافت سریع نتایج
  • ماندگاری بیشتر نتایج
  • جلوگیری از افتادگی پوست ران
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • دوران نقاهت کوتاه مدت
  • معایب روش لیپوماتیک ران
بطور کلی معایب و عوارض خاصی برای روش لیپوماتیک ران وجود ندارد و همانطور که گفته شد این روش جزو روش های بی خطر محسوب می گردد. سنسورهای موجود در لوله های دستگاه در هنگام تماس با بافت غیر چربی متوقف می گردند و این امر موجب می گرد تا از رسیدن آسیب به بافت های بدن  جلوگیری گردد. البته عوارض موقتی مانند کبودی و تورم در قسمت ران ها طبیعی است که با گذشت چند روز از بین می رود. البته تمامی این موارد به تجربه و تخصص پزشک بستگی دارد. هر روشی اگر توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است عوارض جبران ناپذیری داشته باشد.

مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک ران

رعایت رژیم غذایی سالم و داشتن ورزش مرتب قبل از انجام لیپوماتیک ران به حاصل شدن نتیجه بهتر کمک خواهد کرد. قبل از انجام عمل باید به وزن ثابتی رسیده باشید و بعد از عمل نیز برای ماندگاری عمل بهتر است از روش های زندگی سالم پیروی کنید و افزایش و کاهش وزن نداشته باشید. در غیر اینصورت امکان بازگشت نتایج وجود دارد. در دوران نقاهت توصیه های پزشک را به دقت به کار ببندید و تا بهبودی کامل از انجام حرکات ورزشی سنگین خودداری کنید. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X