عوارض جانبی و قیمت جلسات کویتیشن اولتراسونیک بازو و پهلو

عوارض جانبی و قیمت جلسات کویتیشن اولتراسونیک بازو و پهلو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض جانبی و قیمت جلسات کویتیشن اولتراسونیک بازو و پهلو

کویتیشن اولتراسونیک روشی نوین برای لاغری موضعی است که بدون جراحی و بیهوشی انجام می شود. به کویتیشن اولتراسونیک، اولتراسونیک لیپوساکشن نیز گفته می شود. این روش به دلیل برخورداری از مزایا و ویژگی های منحصر بفرد طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا پیدا کرده است.

روش کویتیشن اولتراسونیک چه عملکردی دارد؟

این روش از امواج ماورا صورت برای از بین بردن و تخریب سلول های چربی در قسمت های مختلف بدن از جمله بازو و پهلو استفاده می کند. نتایج درمان در فاصله دو تا سه روز که مدت زمان مورد نظر برای دفع سلول های چربی می باشد، قابل مشاهده است. چربی ها پس از تخریب شدن به وسیله امواج دستگاه از طریق ادرار دفع می گردند. کسب نتیجه مثبت از این به همکاری خود بیمار نیز وابسته است. انجام پیاده روی های روزانه و نوشیدن مقدار زیادی آب در روز به دفع راحت تر چربی ها کمک خواهد کرد. همچنین نوشیدن الکل در روزهای درمان ممنوع می باشد.

عوارض جانبی دستگاه کویتیشن اولتراسونیک بازو و پهلو

کویتیشن لاغری در مراکز پزشکی بدون بیهوشی و بی حسی انجام میشود و دستگاه فقط با پوست بدن که با یک نوع ژل مخصوص پوشانده شده است در ارتباط می باشد و از این طریق به زیر پوست و به سلول های چربی حمله میکند و بافت آنها را در هم می شکند. روش لاغری کویتیشن اگر در کلینیک مجهز به تجهیزات استاندارد و نزد پزشک با تجربه انجام شود هیچگونه عوارضی ندارد و فرد بلافاصله پس از انجام جلسه می تواند به فعالیت های روزمره بپردازد و هیچ احتیاجی به گذراندن دوره نقاهت و ریکاوری نخواهد داشت.

نکات قابل توجه در مورد روش کویتیشن اولتراسونیک

دقت کنید که این روش را فقط نزد پزشک متخصص و در کلینیک های تخصصی انجام دهید. این دستگاه در برخی مراکز ورزشی برای انجام تبلیغات گذاشته شده که استفاده از آن به هیچ عنوان توصیه نمی گردد زیرا ممکن است به دلیل عدم آگاهی در مورد استفاده صحیح از دستگاه به قسمت هایی از بدن مانند کلیه و کبد آسیب برسد. لازم است قبل از انجام روش اولتراسونیک کویتیشن به وزن ثابتی رسیده باشید. انجام ورزش در یک دوره قبل از انجام این روش و همچنین داشتن رژیم غذایی مناسب برای عملکرد بهتر مفید خواهد بود. انجام این روش مانند سایر روش های لاغری و تناسب اندام به افراد باردار و شیرده و کسانی که بیماری خاص ماند دیابت دارند ممنوع می باشد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X