اثرات و قیمت لاغری موضعی با روش کویتیشن ار اف

اثرات و قیمت لاغری موضعی با روش کویتیشن ار اف

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اثرات و قیمت لاغری موضعی با روش کویتیشن ار اف

کویتیشن ار اف جدیدترین روش غیر تهاجمی لاغری موضعی است. این روش منجر به نابودی چربیهای انباشته در قسمت های شکم و پهلو، ران ها و بازوها و سایر نواحی بدن می گردد. در این مقاله به توضیح اثرات و قیمت لاغری موضعی با روش کویتیشن ار اف می پردازیم. کویتیشن ار اف در واقع همان دستگاه کویتیشن است که از هندپیس های آر اف در آن استفاده می گردد. استفاده از این هند پیس ها از افتادگی پوست جلوگیری به عمل می آورد.

اثرات روش کویتیشن لاغری ار اف

روش کویتیشن ار اف همانطور که گفته شد یک روش غیرتهاجمی است که بدون درد و خونریزی انجام میگردد. بعد از درمان با این روش شما شاهد کاهش چشم گیر وزن و سایز خود خواهید بود. مزیت کویتیشن آر اف نسبت به سایر روش ها این است که همزمان با لاغری و فرم دهی، سلولیت های پوست و جای زخم و چین و چروک را از بین می برد. مهمترین مزیت دستگاه کویتیشن آر اف نسبت به سایر روش ها این است که در نتیجه روش های دیگر لاغری ممکن است پوست اضافه و شل در نواحی تحت درمان باقی بماند که برای از بین بردن آن نیاز به جراحی زیبایی کشیدن پوست اضافه می باشد ولی در روش کویتیشن نه تنها پوست شل و افتاده باقی نمی ماند بلکه همانطور که گفته شد این روش به دلیل استفاده از آر اف به سفت شدن پوست نیز کمک شایانی می کند. این ویژگی ها سبب شده که این دستگاه از محبوبیت زیادی برخوردار باشد. در خصوص عوارض هم باید گفت که این روش عوارض خاصی ندارد مخصوصا اگر با دستگاه استاندارد و توسط پزشک متخصص انجام شود.

قیمت لاغری موضعی با روش کویتیشن آر اف

مانند سایر روش های لاغری و تناسب اندام قیمت مشخص و واحدی برای این روش تعریف نشده است و به ویژگی های بیمار و میزان چربی های موضعی او، به نواحی تحت درمان، به ویژگی های کلینیک و تخصص پزشک و نوع دستگاه بستگی دارد. واضح است که هرچه کلینیک مجهزتر باشد و خدمات تخصصی تری ارائه دهد و از افراد مجرب تری استفاده کند هزینه ها بیشتر خواهد شد و همچنین هرچه نیاز به کاهش وزن بیشتری داشته باشید به تعداد جلسات بیشتر و در نتیجه هزینه کردن بیشتری نیاز دارید. در نظر داشته باشید که مهمترین چیز حصول نتیجه رضایتبخش و دلخواه است که در صورت بهره گرفتن از خدمات حرفه ای حاصل می شود. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X