عملکرد دستگاه کویتیشن برای لاغری و کاهش سایز چیست؟

عملکرد دستگاه کویتیشن برای لاغری و کاهش سایز چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عملکرد دستگاه کویتیشن برای لاغری و کاهش سایز چیست؟

دستگاه کویتیشن برای از بین بردن مشکلات مربوط به سلولیت و همینطور چربی های اضافه بدن به کار می رود. این دستگاه با از بین بردن سلولهای چربی به از دست دادن اضافه وزن در قسمت های مختلف بدن کمک کرده و یک راه حل مفید برای رسیدن به تناسب اندام و فرم دهی بدن می باشد.

کاهش سایز با دستگاه کویتیشن لاغری چگونه است؟

با استفاده از این دستگاه در یک جلسه به راحتی می توانی 3 تا 5 سانتیمتر از سایز ناحیه تحت درمان کم کنید و جالب است بدانید که مدت زمان هر جلسه تنها 45 دقیقه است که این مدت زمان برای کاهش این وزن بسیار شگفت انگیز است. در واقع اولین دستگاهی که موفق شده چنین نتیجه ای در تنها یک جلسه حاصل کند دستگاه کویتیشن بوده است. این ویژگی در کنار ویژگی های منحصر به فرد دیگر سبب شده که دستگاه کویتیشن یک جایگزین مناسب برای روش های لیپولیز و همچنین روش لیپوساکشن باشد.

عملکرد دستگاه کویتیشن

دستگاه کویتیشن با استفاده از امواج فراصوتی که قدرت بالایی دارند باعث از بین رفتن سلول های چربی می شود. امواج فرستاده شده از طریق دستگاه به بافت چربی حمله می کنند و با به وجود آوردن حرارت بالا بافت چربی را می لرزانند. در نتیجه این مراحل سلول های چربی از هم گسسته می شوند. بعد از شکستن بافت چربی این چربی ها از طریق ادرار از بدن دفع می گردند. دستگاه کویتیشن علاوه بر لاغری و فرم دهی بدن برای اهداف دیگری از جمله درمان سلولیت های پوستی نیز کاربرد دارد علاوه بر این دستگاه کویتیشن برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک ها به گونه ای بسیار مؤثر عمل می کند. برای عملکرد بهتر روند درمان با دستگاه کویتیشن بهتر است قبل از انجام عمل از مصرف نوشیدنی های الکلی خودداری کرده و به میزان زیادی آب مصرف کنید. رعایت رژیم غذایی نیز قبل از درمان به حصول نتیجه بهتر کمک خواهد کرد.

درمان با دستگاه کویتیشن چه مدت زمانی طول می کشد؟

به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان به میزان چربی های انباشته شده بستگی دارد. هرچه سایز ناحیه تحت درمان بیشتر باشد ممکن است به تعداد جلسات بیشتری برای رسیدن به سایز دلخواه نیاز داشته باشید. تعداد جلسات و هزینه درمان بعد از مشاوره با پزشک و اندازه گیری چربی ها مشخص می گردد و قبل از آن نمیتوان این دو معیار را مشخص نمود. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X