قوی ترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای چیست؟

قوی ترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قوی ترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای چیست؟

با افزایش تقاضا برای لیزر موهای زائد صورت و بدن دستگاه های جدیدتری به این منظور ساخته شده و دستگاه های قدیمی اصلاح شدند ولی قوی ترین دستگاه لیزر موهای زائد تعریف مشخصی ندارد چرا که نتایج لیزر درمانی بسته به ویژگی های پوستی هر فرد و واکنش های پوستی او به دستگاه لیزر متفاوت است. درست که برخی از دستگاه های معتبرتر بوده و از ویژگی های استاندارد بهره می برند و لی یک دستگاه به عنوان قوی ترین دستگاه تعریف نشده است. دستگاه های معتبر برای لیزر موهای زائد شامل دستگاه الکسانداریت، دایود، آی پی ال و ... هستند که هر کدام ویژگی های منحصر بفردی دارند و برای تایپ پوستی خاصی مناسب می باشند. اگر به دنبال بهترین دستگاه لیزر و رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن خود هستید بهترین راه مراجعه به یک کلینیک مجهز است که خدمات مربوط به لیزر را توسط متخصص پوست و لیزر و توسط دستگاه های پیشرفته انجام می دهد. پزشک به شرطی که از تجربه کافی برخوردار باشد تمامی دستگاه ها را می شناسد و با توجه به نوع و رنگ پوست شما دستگاه مناسب را به شما معرفی خواهد کرد. چرا که شناخت ویژگی ها و مزایا و معایب تمامی دستگاه ها برای بیمار امکان پذیر نمی باشد و نیاز به تخصص پزشک دارد.

دستگاه های مختلف لیزر چه تفاوت هایی باهم دارند؟

دستگاه های مختلف لیزر از لحاظ طول موج و عمق نفوذ با یکدیگر متفاوت هستند و به همین دلیل ممکن است نتایج متفاوتی نیز در افراد مختلف داشت. همچنین قدرت دستگاه ها در از بین بردن موهای زائد یکسان نیست. دستگاه های غیر لیزری مانند آی پی ال از قدرت کمتری نسبت به سیستم های لیزری برخوردار هستند اما عوارض بیشتری نیز دارند. برخلاف این دستگاه ها، دستگاه های لیزری از قدرت بیشتری برخوردار بوده و در از بین بردن موهای زائد به گونه ای مؤثر عمل می کنند.

آیا قدرت دستگاه لیزر ارتباطی با سوختگی پوست دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که میزان قدرت دستگاه به عوارض آن بستگی ندارد و وقتی صحبت از قدرت به میان می آید منظور توانایی دستگاه در رفع موهای زائد است. همانطور که گفته شد دستگاه هایی مانند آی پی ال با اینکه قدرت کمتری دارند بیمار را با عوارض بیشتری مواجه می گردانند و دستگاه های قوی تر مانند الکسانداریت دارای عوارض کمتری هستند. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X