هزینه و قیمت لیزر موهای زائد کمر در تهران و ایران

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد کمر در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد کمر در تهران و ایران

موهای زائد کمر بیشتر در بین مردان شایع است. رشد موهای کرکی در ناحیه کمر برای تمامی افراد وجود دارد اما این موها زمانی بیشتر آزار دهنده می شوند که پرپشت و ضخیم باشند. برای هیچکس داشتن موهای مشکی و پرپشت در ناحیه کمر دلچسب نیست. موهای این قسمت معمولا به صورت موضعی و در برخی نواحی کمر بیشتر هستند اما برای برخی افراد ممکن است این مشکل تمامی قسمت های کمر را شامل شود. بنابراین طبیعی است که چنین افرادی به دنبال راه حلی برای از بین بردن موهای زائد کمر خود باشند. از آنجا که دسترسی به کمر برای اصلاح شخصی بسیار مشکل است و نمیتوان به راحتی به این قسمت دسترسی داشت، از بین بردن دائمی موهای زائد کمر بهترین راه برای حل این مشکل می باشد و به همین دلیل است که بیشتر افراد به روش لیزر درمانی روی می آورند.

قیمت لیزر موهای زائد کمر در تهران و ایران چقدر است؟

هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک های مختلف به عوامل بسیاری بستگی دارد. از جمله دستگاه های لیزر موجود در کلینیک، هزینه شارژ دستگاه، امکانات کلینیک و تخصص کادر کلینیک و پزشکان متخصص. بطور کلی هرچقدر کلینیک از امکانات بهتری بهره مند باشد و از دستگاه های پیشرفته و کادر مجرب تری استفاده کند طبیعتاً هزینه درمان بهتر خواهد بود چرا که نتیجه درمان نیز به مراتب رضایتبخش تر است. هر کلینیک تعرفه های خاص خود را برای لیزر در نظر می گیرد ولی هزینه لیزر موهای زائد کمر به ویژگی های پوست خود شخص نیز بستگی دارد چرا که جوابدهی لیزر در افراد مختلف یکسان نیست. هرچه تراکم موها بیشتر باشد و مساحت ناحیه تحت درمان بیشتر باشد هزینه نیز افزایش خواهد یافت.

گول قیمت پایین را نخورید!

برخی از مراکز لیزر مزیت خود را نسبت به سایر مراکز داشتن تعرفه کمتر معرفی می کنند اما شما باید در نظر داشته باشید که هیچ ارزانی بی حکمت نیس و دلیل تعرفه های پایین می تواند داشتن دستگاه های قدیمی و استفاده از افراد بی تجربه به جای پزشک متخصص پوست و لیزر باشد که در چنین شرایطی نه تنها مشکلات شما حل نمی گردد بلکه ممکن است متحمل عوارض ناخوشایند هم بشوید. یک عامل دیگر که ضرورت انتخاب کلینیک پوست و مو معتبر به جای کلینیک های صرفاً ارزان قیمت را مشخص می کند این است که در صورت قدیمی بودن دستگاه ها و استفاده از کادر بی تجربه تعداد جلسات لیزر افزایش می یابد. در نتیجه درست است که شما هزینه کمتری بابت جلسات لیزر پرداخت می کنید ولی از آنجا که تعداد جلسات بیشتر است و هزینه رفت و آمد نیز به آن اضافه می گردد در واقع هزینه کلی درمان بیشتر خواهد بود.

لیزر موهای زائد کمر در مردان

شاید تصور شود رشد موهای زائد برای مردان مساله مهمی نیست اما این مشکل تنها به دلیل زیبایی نیست. چه بسا آنکه موهای زائد بدن مردان عمدتا مشخص نمی شود. بلکه از لجاظ سلامتی نیز باید مورد توچه قرار گیرد. وجود موهای زائد در پشت و کمر احساس خوبی رای فرد ایجاد نمی کند و زیاد شدن آن ها می تواند مشکلاتی را اعم از وجود کیست های مویی در فرد ایچاد نماید. به علاوه مشکلاتی نظیر بوی بد و ایجاد خارش و سوزش نیز می تواند در فرد به وجود آید. به ویژه زمانی که فرد در هوای گرم به ورزش کردن می پردازد یا هر فعالیتی را که منجر به عرق کردن وی می شود انجام  می دهد این شرایط بدتر می شود. اصلاح منظم موهای بدن کار راحتی نیست. به خصوص وقتی مساله موهای زائد پشت کمر مطرح باشد. در اینجا بهترین گزینه، استفاده از روش لیزر موهای زائد کمر است. روش های قدیمی مانند تراشیدن و موم انداختن و استفاده از کرم های موبر امروزه دیگر مورد توجه قرار نمی گیرد. اصلاح موهای زائد پشت و کمر بسیار سخت است و باید حتما با کمک شخص دیگری این کار را انجام داد. در بین روش های قدیمی تر اصلاح موهای کمر، هیچ کدام اثری قطعی و دائمی را ایجاد نمی کند. به علاوه، موم انداختن موهای پشت، در چند مرتبه متوالی، می تواند باعث خارش و سوزش و لکه شدن پوست شود.

مزایای لیزر موهای زائد کمر

روش لیزر موهای زائد به بسیاری از مردان کمک نموده است تا دیگر نگران موهای زائد پشت و کمر خود نباشند. در حقیقت، قسمت کمر یکی از رایج ترین قسمت هایی است که مشتریان ما برای حذف موهای زائد به روش لیزر درمانی مراجعه می کنند. شاید شما هم در بسیاری از فیلم ها دیده باشید که که موهای زائد پشت و کمر مردان چقدر بای همسرانشان زشت و زننده است. لیزر موهای زائد کمر می تواند این مشکل را حل کرده و ظاهر شما را برای شریک زندگیتان دلنشین نماید. اگر شما موهای زیاد و نازکی در پشت و کمر خود داشته باشید، می دانید که اصلاح این موها چقدر سخت و غیر ممکن است برای همین لازم است که از روش های مختلف لیزر برای حذف موهای زائد خود استفاده نمایید.

اثربخشی لیزر موهای زائد برای نواحی پشت و کمر

لیزردرمانی تا 80% می تواند موهای زائد شما را کاهش دهد. سرعت اثربخشی لیزر موهای زائد به جنس موها و پوست بیمار بستگی دارد. اما دوام اثر این روش برای طولانی مدت باقی می ماند. هرچند این روش به صورت 100 درصد موهای زائد شما را از بین نمی برد اما موهایی که در آینده رشد خواهند کرد بسیار نازک تر و ضعیف تر خواهند بود. اکثر بیماران بر این باور بودند که استفاده از این روش هیچ دردی ندارد. تعداد جلسات مورد نیاز و نوع لیزر مورد استفاده به بستگی به رنگ و جنس پوست و موی فرد دارد. اما به طور متوسط اکثر افراد به 6-8 جلسه لیزر برای حذف موثر موهای زائد کمر و پشت نیاز دارند. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X