بهترین روش لیزر موهای زائد ضخیم

بهترین روش لیزر موهای زائد ضخیم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش لیزر موهای زائد ضخیم

به طور کلی ضخامت مو در افراد مختلف متفاوت است برخی دارای موهای نازک و کرکی و برخی دیگر دارای موهای ضخیم هستند علاوه بر این موهای زائد برخی از نواحی بدن نسبت به سایر قسمت ها ضخیم تر است. هرچه مو ضخیم تر و پر پشت تر باشد آزار دهنده تر بوده و از بین بردن آن سخت تر است. به همین دلیل بیشتر افراد به لیزر درمانی روی می آورند. لیزر موهای زائد ضخیم بهترین راه برای از بین بردن آن است.

رشد موهای ضخیم ناشی از چه چیز است؟

امروزه زیاد شدن موهای زائد بدن و صورت زنان به یکی از مشکلات ناراحت کننده تبدیل شده است. رشد موهای ضخیم در مردان طبیعی است اما چرا این معضل برای زنان اتفاق می افتد؟ علت این امر را می توان رشد هورمون های مردانه در بدن زنان دانست. بیش از اندازه بودن هورمون های مردانه در بدن زنان تأثیر مستقیمی در رشد موهای زائد ضخیم در اکثر نواحی بدن و صورت دارد که باعث تیره شدن و زمخت به نظر رسیدن پوست می گردد.

بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد ضخیم

استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای ضخیم یک روش کارآمد برای از بین بردن اینگونه موها می باشد که هم برای زنان و هم برای مردان با هر رنگ پوستی قابل استفاده است. این روش برای تمامی قسمت های بدن قابل استفاده است و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. در حال حاضر دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد ضخیم وجود دارد. هر کدام از این دستگاه ها دارای ویژگی های منحصر به فرد و مزایا و معایبی هستند ولی آنچه که مشخص است این موضوع می باشد که با گذشت زمان دستگاه های قدیمی تر به روزرسانی شده و ایرادات و مشکلات آنها به مرور زمان برطرف می گردد. در نتیجه اگر به دنبال بهترین روش برای حذف موهای زائد ضخیم هستید پیش از هر چیز یک مطب مجهز انتخاب کنید که مراحل لیزر را توسط افراد متخصص پوست و لیزر انجام می دهند. چنین مراکزی از دستگاه های مدرن برای انجام لیزر استفاده می کنند که نتایج رضایت بخش تری خواهد داشت. علاوه بر این انجام عمل لیزر توسط فرد متخصص باعث می گردد که اولا لیزر با تنظیمات و روش درست انجام شود و دوما پزشک با تجربه می تواند با تشخیص دستگاه مناسب برای نوع پوست شما، شما را در رسیده به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن یاری کند. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X