چگونه از درد لیزر موهای زائد ساق پا بکاهیم؟

چگونه از درد لیزر موهای زائد ساق پا بکاهیم؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چگونه از درد لیزر موهای زائد ساق پا بکاهیم؟

بیشتر افراد لیزر موهای زائد ساق پا را به عنوان یک روش دائمی رفع موهای این قسمت انتخاب میکنند اما ممکن است از درد لیزر هراس داشته باشند و به دنبال روش هایی برای کاهش درد لیزر باشند. با ما همراه باشید تا شما را با روش های کاهش درد لیزر موهای زائد ساق پا آشنا کنیم.

روش های کاهش درد لیزر موهای زائد ساق پا

کرم های موضعی بی حس کننده مانند زایلاپی می توانند در منطقه قبل از درمان لیزر به کار گرفته شوند زیرا آنها اثربخشی درمان را تغییر نمیدهند. برای استفاده از این کرم ها باید آنها را 30 دقیقه قبل از شروع درمان به ناحیه مورد نظر بمالید و صبر کنید تا اثر کنند. قبل از استفاده از این کرم ها دستورالعمل استفاده از کرم را با دقت بخوانید و آن را به درستی انجام دهید. در حال حاضر این روش، محبوب ترین و کاربردی ترین روش برای کاهش درد لیزر موهای زائد شناخته شده است.

از کمپرس یخ استفاده نمایید

برای کاهش درد یک کمپرس یخ با خود به مطب ببرید و به مدت 5 الی 10 دقیقه قبل از شروع درمان روی ناحیه مورد نظر قرار دهید. این روش یک جایگزین مناسب برای زمانی است که کرم بی حسی به همراه ندارید و یا نمیخواهید از این کرم ها استفاده نمایید.

دستگاه لیزری را انتخاب نمایید که مجهز به سیستم خنک کننده می باشد

برخی از انواع دستگاه لیزر همراه با سیستم خنک کننده می باشند که جریان هوای سرد را در حین عملکرد لیزر به پوست منتقل می کنند. هوای سرد به کاهش درد و تسکین پوست کمک می کند.

از تکنسین لیزر بخواهید که سرعت های مختلف را روی پوستتان امتحان کند

تکنسین ها تکنیک های خاصی برای استفاده از دستگاه لیزر دارند برخی از آنها با سرعت بالا و برخی دیگر با سرعت آهسته و پیوسته دستگاه را روی پوست حرکت می دهند. یکی از تکنیک ها ممکن است روی پوست شما بهتر باشد. تعیین اینکه چه سرعتی برای پوست شما مناسب است می تواند به کاهش درد لیزر کمک کند.

از انجام لیزر موهای زائد ساق پا در دوران قاعدگی خودداری کنید

برای خانم ها بهتر است که سعی کنند لیزر را در روزهای قبل یا بعد از قاعدگی انجام دهند زیرا هورمون های شما ممکن است حساسیت شما به درد را افزایش دهد.

قبل از شروع لیزر مقدار زیادی آب بنوشید

نوشیدن آب فراوان حدود 4 تا 6 ساعت قبل از درمان می تواند در لیزر مو بدون درد مؤثر باشد. کمبود آب بدن می تواند شما را نسبت به درد حساس کند.

از خوردن قهوه و هر چیز دیگر که حاوی کافئین است خودداری کنید

کافئین حساسیت را افزایش میدهد به همین دلیل اجتناب از خورده قهوه و سایر نوشیدنی های کافئین دار می تواند در کاهش درد مؤثر باشد. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X