روش های رفع موهای زائد در طب سنتی

روش های رفع موهای زائد در طب سنتی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های رفع موهای زائد در طب سنتی

ممکن است برخی از افراد تمایل به استفاده از روشهای سنتی برای حل مشکلات پوستی و همچنین از رفع موهای زائد بدن و صورت خود داشته باشند. بطور کلی روش های سنتی به دلیل استفاده از مواد طبیعی و گیاهی بیشتر نزد مردم مورد اعتماد دارند. مانند هر مشکل دیگری برای رفع موهای زائد در طب سنتی نیز راهکارهای وجود دارد که در ادامه به شرح آنها می پردازیم. استفاده از روش های سنتی عوارض جانبی ندارد و به پوست بدن آسیب نمی رساند. این مواد با اثر گذاری بر پیاز مو به تدریج آن را تضعیف می کند و بعد از مدتی برای همیشه از شر موهای زائد خلاص می شوید. اگر میخواهید با صرف هزینه کم و بدون عوارض موهای زائد خود را از بین ببرید می توانید از روش های گفته شده در این مقاله استفاده کنید. کافیست به عطاری محل رفته و این مواد را تهیه کنید. اگر کمی صبر و حوصله  داشته باشید برای همیشه موهای زائد خود را از بین خواهید برد.

استفاده از روغن مورچه رفع موهای زائد در طب سنتی

ماساژ پوست با این روغن بلافاصله بعد از اصلاح موهای زائد می تواند برای از بین بردن موهای زائد مؤثر باشد. ترکیبات موجود در روغن مورچه منجر به سوختن ریشه مو می گردد.

استفاده از پودر زاج سفید برای لیزر مو در طب سنتی

پودر زاج سفید برای از بین بردن موهای زائد در طب سنتی پیشنهاد شده است. می توانید این ماده رابا سرکه مخلوط کنید و بر پوست اصلاح شده قرار دهید.

استفاده از سعد کوفی

در طب سنتی خواص بسیار زیادی برای این ماده بیان شده است و به همین دلیل در موارد مختلف از جمله از بین بردن موهای زائد از سعد کوفی استفاده می شود. روش استفاده از این ماده به این صورت است که بعد از هر بار اصلاح موها زائد باید آن را به پوست بمالید. برای این منظور سعد کوفی را با کره حیوانی مخلوط کرده و خمیر درست کنید. استفاده مداوم از سعد کوهی بعد از هربار اصلاح به تدریج ریشه موها را ضعیف کرده و به مرور زمان مانع از رشد مجدد آنها خواهد شد.

مخلوط سرکه و گیاه بنگ دانه

روش دیگر برای از بین بردن موهای زائد در طب سنتی استفاده از مخلوط سرکه و گیاه بنگ دانه می باشد. استفاده از این مخلوط به این صورت است که باید آنرا در روزهای پیاپی بعد از اصلاح روی ناحیه مورد نظر بمالید. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X