دستگاه لیزر مو ایلایت برای چه نوع پوستی مناسب است؟

دستگاه لیزر مو ایلایت برای چه نوع پوستی مناسب است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دستگاه لیزر مو ایلایت برای چه نوع پوستی مناسب است؟

دستگاه لیزر مو ایلایت ترکیبی از تکنولوژی  RF و IPL است. ابتدا انرژی IPL (انرژی پالس شدید) برای پیش گرم کردن منطقه هدف مورد استفاده قرار می گیرد و سپس انرژی الکترومغناطیسی RF به طور مستقیم به فولیکول مو یا ضایعات عروقی و رنگدانه منتقل می شود. دستگاه لیزر مو ایلایت در کاهش و حذف موهای زائد بدن و صورت بسیار مؤثر است و سه برابر کارایی بیشتر نسبت به IPL دارد.

آیا درمان مشکلات پوستی با دستگاه لیزر ایلایت مؤثر است؟

جوانسازی پوست با استفاده از ایلایت به سرعت در حال تبدیل شدن به یک روش سریع، ایمن و بسیار مؤثر برای کاهش مشکلات پوستی و بهبود وضعیت پوست است. این درمان مؤثر است و بیمار می تواند بلافاصله پس از درمان به فعالیت های روزمره برگردد. درمان با لیزر ایلایت به تولید کلاژن جدید کمک می کند، باعث افزایش الاستیک و استحکام پوست می شود، خطوط چین و چروک را کاهش می دهد، منافذ بزرگ را از بین می برد و باعث روشن شدن رنگ پوست می گردد. این فرآیند یک ظاهر طبیعی و جوان را به شخص هدیه میدهد.

آیا دستگاه لیزر مو ایلایت برای حذف موهای دائمی مؤثر است؟

با استفاده از سیستم ایلایت موهای زائد بدن و صورت را میتوان برای همیشه از بین برد. ایلایت ترکیبی از IPL (نور پالسی شدید) با RF (فرکانس رادیویی) می باشد که آن را در درمان موهای زائد بسیار اثر بخش می کند.

دستگاه لیزر ایلایت برای چه نوع پوستی مناسب است؟

این دستگاه می تواند موهای تیره و ضخیم را به طور کامل از بین ببرد. همچنین در از بین بردن موهای سفید، بلوند و قرمز نیز به شیوه ای مؤثر عمل خواهد کرد. به عبارت دیگر می توان گفت که دستگاه لیزر ای لایت برای هر نوع پوستی با هر ویژگی ای قابل استفاده است و در دسته بندی خاصی قرار نمی گیرد.

چند جلسه برای لیزر درمانی با دستگاه ایلایت لازم است؟

از آنجا که نور ایلایت فقط روی موهایی که در حال رشد هستند عمل می کند تعداد جلسات برای حذف موها بستگی به رنگ مو و طول چرخه رشد مو دارد. منطقه تحت درمان و عوامل ژنتیکی نیز در تعیین تعداد جلسات درمان نقش دارند. به همین دلیل است که تعیین تعداد جلسات درمان دشوار است. با این حال به طور کلی 6 تا 8 جلسه میتواند نتایج رضایتبخشی به همراه داشته باشد. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X