ایا بوتاکس مورد تایید FDA می باشد

ایا بوتاکس مورد تایید FDA می باشد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا بوتاکس مورد تایید FDA می باشد

تنها موردی که  انواع آنها توسط FDA بررسی و گزارش شده است، تاییدیه بوتاکس می باشد این روش تنها روشی است که نیاز به جراحی ندارد و همچنین میزان نارضایتی هم کم است. نتایج درمانی بعد از چند روز بطور کامل  مشهود می باشد در مدت ۱ هفته خطوط بهتر می شوند و به مدت ۴تا ۶ ماه ماندگاری دارد. اگر بعد از ۶ ماه درمان را ادامه ندهید مجددا خطوط به حالت اولیه خود بازمیگردند

ایا بوتاکس بی خطر است؟

بوتاکس نوعی پروتئین خالص و طبیعی است که در دز بسیار پایین استفاده می شود و تزریق آن معمولا در همان محلی است که تزریق می شود. بوتاکس ۲۰ سال است که در انواع کلینیک ها استفاده می گردد و بی خطر بودن آن کاملا اثبات شده است.

آیا تاثیر بوتاکس بر چهره طبیعی است؟

تاثیر آن چشمگیر است اما نمای ظاهری صورت تغییری نمی کند عضلات شل می شوند بطوری که می توان به راحتی لبخند زد اما بدون چین و چروک! بعد از تزریق بوتاکس استفاده از سیگار و نور شدید افتاب می تواند ماندگاری آن را کاهش دهد.

با نگاهی اجمالی به تاریخچه ی ورود و کاربرد تزریق زیبایی بوتاکس ، متوجه خواهیم شد که پس از استقبال بیشمار افراد از این عمل زیبایی، این نوع از عمل امتحان خود را پس داده است و همان گونه که هیچ عمل زیبایی بدون عارضه نیست اما می توان با درصد بسیار بالایی گفت که عوارض ناشی از تزریق صحیح و اصولی بوتاکس در مراکز تخصصی، توسط متخصص پوست، به صورت موقت بوده که با انجام اقداماتی پس از  تزریق برطرف خواهند شد.

از این رو همواره بهترین کارشناسان و متخصصین پوست کشور به متقاضیان بوتاکس توصیه می کنند که به هیچ وجه به مراکز غیر مجاز و بخصوص آرایشگاه هایی که خانم ها از آن استقبال می کنند، نرفته و این عمل را توسط متخصص پوست پذیرا باشند.

هزینه تزریق بوتاکس و تاییدیه بوتاکس

در مورد هزینه های بالاتر انجام بوتاکس در مراکز تخصصی نسبت به مراکز غیر مجاز می توان این موضوع را اذعان داشت که در مراکز تخصصی از مواد استاندارد و مشمول تاییدیه بوتاکس وزارت بهداشت استفاده می شود که به طور حتم به جهت گرانی ماده اولیه می باشد.

در انتخاب مرکز معتبر و متخصص پوست جهت تزریق استاندارد بوتاکس، فرد می بایست از این امر آگاه باشد که عناوینی مانند دارای مدرک زیبایی از اروپا و کانادا ، عضو انجمن لیزر یا دارای مدرک بین المللی و دیگر عناوین جعلی  فاقد اعتبار علمی است ،از این رو افراد به عنوان" متخصص پوست و زیبایی" دقت نماید.

هنگامی که فرد ، درصدد تزریق بوتاکس برمی آید ، چنانچه از مراکز معتبر تحت نظر متخصص پوست و زیبایی بهره مند شود ، و با توجه به سن ، محل تزریق بوتاکس و انتخاب ناحیه مناسب و همچنین به کارگیری روش اصولی و صحیح جهت تزریق ، باعث خواهد شد که فرد پس از دوره ی نقاهت کوتاه مدت ،بهترین نتیجه را دریافت کند و از اقدام به این عمل رضایت کامل را کسب نماید.

به همین خاطر است که اگر چه تزریق بوتاکس در مراکز تخصصی گران تر خواهد بود ؛،ولی به دلیل تاثیر زیبایی در روحیه فردی و اجتماعی و اهمیت آن در اعتماد بنفس فرد ، می توان گفت چنانچه در تزریق بوتاکس هر یک از موارد گفته شده جهت دریافت نتیجه موثر ، رعایت نگردد؛ صدمات روحی غیرقابل جبرانی را به همراه خواهد داشت که امکان بازسازی و برگشت به حالت اولیه نیز غیرممکن و باهزینه بسیار سنگینی همراه خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X