جوانسازی بدون جراحی با هایفو تراپی پوست

جوانسازی بدون جراحی با هایفو تراپی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جوانسازی بدون جراحی با هایفو تراپی پوست

امروزه عوامل بسیاری بر سلامت پوست تاثیر گذار هستند و باعث ایجاد پیری و چین و چروک و افتادگی بر پوست می شوند ، توجه به ظاهر و اهمیت پوست صورت در زیبایی هر فردی باعث شده که اگر فرد  دارای پوستی چروک و افتاده باشد به فکر رفع این مشکلات بوده و به دنبال راهی بدون عوارض برای رفع مشکلات پوستی خود باشد ، یکی از روشهای لیفت صورت هایفو تراپی می باشد که باید دید جوانسازی پوست بدون جراحی با هایفوتراپی پوست چگونه انجام می گیرد. در گذشته روشهای لیفت صورت و جوانسازی پوست با جراحی انجام می گرفت که به دلیل ایجاد بخیه در پوست و کبودی و تورم پوست چندان خوشایند نبوده و از بین رفتن عوارض آن مدت زیادی لازم داشت، اما امروزه اکثر روشهای جوانسازی بدون جراحی انجام می گیرد.

روش هایفو

روش هایفو یکی از روشهایی جوانسازی پوست می باشد که بدون جراحی انجام می گیرد و لیفتینگ پوست در این روش از سایر روشهای بیشتر و سفت تر انجام می گیرد.

هایفوتراپی پوست

هایفو تراپی پوست جهت رفع چین و چروک با استفاده از امواج اولتراسوند یا همان امواج مافوق صوت انجام می شود و امواج با تمرکز در زیر لایه های پوست ایجاد گرما کرده و کلاژن پوست که پروتئینی جهت جوانسازی پوست می باشد را تحریک کرده و باعث استحکام و سفتی در پوست می گردد.

عوامل تخریب کلاژن

کلاژن ها که نقش حیاتی در حفظ جوانی و زیبایی پوست دارند بر اثر عواملی مانند کهولت سن، در معرض نور خورشید بودن پوست ، بیماری، مصرف داروها، استرس تخریب می گردند و سرعت روند بازسازی آنها کند می گردد که این امر باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست می شود. هایفوتراپی در تمام طیف های رنگ پوست قابل انجام می باشد و در استفاده از این روش محدودیت سنی وجود ندارد اما طبق توصیه متخصصین پوست استفاده از این روش بهتر است بین سنین ۴۰ تا ۶۰ سال صورت گیرد زیرا سن ۳۵ بع بعد سن شروع مشکلات پوستی و ایجاد پیری در پوست می باشد. استفاده از روش هایفوتراپی در رفع چین و چروک نیاز به دوره نقاهت ندارد و این روش در اغلب اوقات در یک جلسه انجام می گیرد و برای کسب نتیجه بهتر معمولا بعد از هایفو تراپی بوتاکس یا چربی در زیر پوستی که لیفت شده تزریق می گردد. هایفوتراپی پوست بدون جراحی بوده و نوین ترین روش لیفت صورت با استفاده از امواج می باشد و استفاده از این روش در پوست بیمار بدون ایجاد ضایعه یا زخمی می باشد و عوارض آن از روشهای دیگر لیفت صورت به نسبت کمتر خواهد بود ، منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X