آنچه از روش رفع چروک با نخ نمی دانید

آنچه از روش رفع چروک با نخ نمی دانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه از روش رفع چروک با نخ نمی دانید

همواره وجود چین و چروک در صورت و بدن ، فرد را مسن تر از سن خود نشان می دهد از این رو برخی افراد راه های متعددی را جهت درمان موثر این چین و چروک ها امتحان می کنند که در این رابطه می توان گفت که، روش های متعددی جهت از بین بردن چین و چروک صورت ، دست ها و گردن وجود دارد که در این مقاله ، رفع چروک با نخ مورد برسی قرار گرفته شده است .

رفع چروک با نخ

در رابطه با رفع چروک با نخ می توان عنوان نمود که نخ های بالابرنده به طور موثری می توانند افتادگی و چین و چروک صورت را بهبود بخشند . لیفت پوست صورت ، عملی است که در آن به کمک نخ های مخصوص که در زیر پوست قرار داده می شود ، پوست کشیده و قسمت های آویزان بالا برده می شود ، در عمل لیفتینگ ، از نخ های مخصوص جراحی که دارای سطوح خارداری هستند ، استفاده می شود . طول ، ضخامت و شکل های مختلف نخ های لیفتینگ به گونه ای طراحی شده که اثر بالابرنده و نوسازی پوست را به بهترین نحو محقق می سازد . نخ ها در زیر پوست باعث ایجاد تارهای کلاژن و الاستین و همچنین ساخت تارهای فیبروز می شوند که کلاژن و الاستین در پوست باعث ایجاد قابلیت ارتجاعی و فیبروز باعث ایجاد ثبات و جلوگیری از شل شدگی پوست می گردد . رفع چین و چروک پوست صورت به کمک نخ به دو شکل انجام می شود :
  • پر شدن عمق چروک ها و باز شدن آنها به کمک سلول سازی در پوست و کشش پوست از نقاط دورتر
  • با تزریق نخ ها ، به مانند بوتاکس با ایجاد اثر پرکنندگی مناسب ، چین و چروک ها برطرف می شوند .
نخ های لیفتینگ در دو نوع ؛ قابل جذب و غیرقابل جذب وجود دارند ، که در نوع قابل جذب ، نخ ها به مدت 12 الی 15 ماه در محل باقی مانده و سپس جذب بدن می شوند اما نتایج حاصل از آنها 5 الی 6 سال دوام خواهد داشت . نتایج حاصل از رفع چروک با نخ ، بلافاصله قابل مشاهده بوده و روشی سریع ، ایمن و راحت برای بیمار می باشد .

کاندید مناسب رفع موثر چین و چروک ها

افراد 30 الی 60 ساله ، نتایج مثبتی از عمل لیفتینگ پوست با نخ جهت رفع موثر چین و چروک ها ، کسب خواهند کرد . از روش لیفتینگ پوست جهت رفع چین و چروک پوست می توان در کنار دیگر روش های درمان کننده ی چین و چروک نظیر ؛ بوتاکس ، تزریق چربی یا ژل و ... استفاده کرد. با رفع چین و چروک صورت به کمک نخ های مخصوص جراحی فرد تا 10 سال جوان تر به نظر خواهد رسید . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X