موارد استفاده داروهای گیاهی درمان چروک صورت

موارد استفاده داروهای گیاهی درمان چروک صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

موارد استفاده داروهای گیاهی درمان چروک صورت

راه های مختلفی نظیر ؛ لیفتینگ پوست ، تزریق بوتاکس ، تزریق چربی ، تزریق ژل ، تزریق prp ، مزوتراپی و .... جهت از بین بردن چین و چروک صورت وجود دارد ،اما این روش ها از جمله روش های پر هزینه و تا حدودی با عوارض خاص هستند لذا اگر به دنبال راه حل طبیعی و بدون عارضه جهت رفع مشکلات پوست صورت خود هستید با ما در این مقاله داروهای گیاهی درمان چروک را بشناسید .

داروهای گیاهی درمان چروک صورت

در رابطه با داروهای گیاهی درمان چروک می توان عنوان نمود که داروهای گیاهی حاوی گیاهان دارویی هستند که با خواص تاثیرگذار خود به طور چشمگیری باعث ؛ تقویت کلاژن ، تغییر رنگ پوست ، کاهش التهاب ، تقویت سلول های پوستی ، حفاظت از آسیب های محیطی و در نهایت منجر به رفع موثر چین و چروک پوست می شوند .

برخی گیاهان دارویی به کار رفته در گیاهان دارویی

  • رزماری : رزماری با خاصیت ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی خود از آسیب پوست توسط رادیکال های آزاد جلوگیری می کند .
  • لیمو : ویتامین C و خاصیت آنتی اکسیدانی لیمو باعث شده تا از آن در محصولات ضد پیری و داروهای گیاهی برای رفع چین و چروک پوست استفاده گردد .
  • مریم گلی : خواص ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی مریم گلی ضمن جلوگیری از آسیب به DNA و پروتئین ، در جوانسازی و رفع چین و چروک پوست بسیار موثر است .
  • دانه هویج : بذر هویج دارای خواص ضد آنتی اکسیدانی بسیار قوی می باشد که در رفع چین و چروک پوست بسیار موثر است .
  • گل سرخ : این گیاه به خواص ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی خود در بازسازی و عملکرد سلول های پوستی و همچنین رفع چین و چروک صورت بسیار مفید است و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند .
  • چوب صندل : خواص مرطوب کنندگی و نرم کنندگی این گیاه موجب حفظ آب در پوست می شود و با خاصیت پرکنندگی آن ، چین و چروک صورت را برطرف می سازد .
  • گرانیوم : این گیاه جهت ایجاد تعادل رطوبت پوست و بازسازی سلول های پوستی بسیار مفید واقع می گردد .
  • جوجوبا :به کمک خواص جوجوبا ضمن درمان جوش ، التهاب و ضایعات پوستی می توان چین و چروک صورت را نیز کاهش داد
● اسطوخدوس : با خواص اسطوخدوس ضمن کاهش استرس ، می توان با رادیکال های آزاد مبارزه کرد و از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری نمود . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X