اکستنشن لیزری مو برای رفع کم پشتی موی جلوی سر خانم ها

اکستنشن لیزری مو برای رفع کم پشتی موی جلوی سر خانم ها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اکستنشن لیزری مو برای رفع کم پشتی موی جلوی سر خانم ها

ریزش مو و کم پشتی موی جلوی سر باعث از بین رفتن زیبایی افراد می گردد و توجه و حساسیت به این امر در خانم ها نسبت به آقایان بیشتر می باشد در گذشته برای درمان مشکل کم پشتی مو در خانم ها از کلاه گیس و یا از تکه های مو استفاده می شده است اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه از کاشت مو و اکستنشن برای پر پشت کردن مو استفاده می گردد اما اکستنشن لیزری مو برای رفع کم پشتی موی جلو سر خانم ها چگونه انجام می گیرد؟

علل کم پشتی موی جلوی سر خانم ها و متدهای درمان آن

ریزش موی جلوی سر خانم ها میتوانند تحت تاثیر عوامل ژنتیکی، اختلالات هورمونی، کمبود ویتامین ها در بدن، مصرف برخی داروهای خاص، چربی بیش از حد پوست سر و ... رخ دهد. اکثر افراد در صورت مواجهه با این مشکل به دنبال راه حل های آن می گردند. برای حل مشکل ریزش مو در بانوان ابتدا باید علت ریزش مشخص گردد و سپس با انتخاب روش درمانی مناسب، مشکل را حل نمود. برخی از افراد ممکن است از ابتدای تولد در قسمت جلوی سر موهای کم پشتی داشته باشند که کاشت مو تنها راه حل برای این دسته از افراد می باشد اما اگر کم پشتی موی ناحیه جلوی سر به دلیل ریزش مو در سنین بالاتر اتفاق افتاده باشد می توان از سایر روش ها نیز به درمان پرداخت. یکی از روش های درمان ریزش موی جلوی سر استفاده از اکستنشن لیزری مو است که در این مقاله به طور کامل به شرح عملکرد این روش و مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت.

اکستنشن لیزری مو

خانم هایی که دچار ریزش مو و کم پشتی آن مخصوصا در جلوی سر خود می باشند از کاشت مو استقبال کمتری می نمایند و معمولا اکستنشن مو را به روشهای دیگر ترمیم کم پشتی خود ترجیح می دهند . هدف از اکستنشن مو در خانم هایی که دچار ریزش و یا کم پستی موی جلوی سر شده اند ، این است که فرد به زیبایی اولیه و حالت طبیعی خود بازگردد زیرا این کم پشتی و ریزش نقش بسیاری در از بین رفتن زیبایی خانم ها دارد و عواقب روانی بسیاری زیادی را برای آنها در پی خواهد داشت. در ترمیم کم پشتی مو و کاشت مو روشهای متفاوتی وجود دارد که با توجه به شرایط هر فرد توسط متخصص مو روش انتخاب و انجام می گیرد . یکی از روشهای درمانی جدید برای درمان کم پشتی موی جلوی سر که هم در آقایان و هم خانم ها می تواند انجام گیرد اکستنشن لیزری مو می باشد و معمولا نتایج مناسبی نیز در بر خواهد داشت و از موی طبیعی خود فرد یا دیگری برای ضخیم کردن و پرپشت کردن جلوی سر از طریق لیزر استفاده می شود.

عمل اکستنشن لیزری چگونه انجام می شود؟

اکستنشن لیزری روشی غیر جراحی برای جبران کم پشتی جلوی سر می باشد و با دستگاههای لیزری عمل کاشت مو انجام می گیرد و لیزر با سطح انرژی نوری و جریانی که خاصیت درمانی دارد بعد از اکستنشن برای رفع مشکل ریزش و کم پشتی مو به فرآیند رشد موها کمک می نماید. اکستنشن لیزری مو و اشعه آن سلولهای مو را مورد هدف قرار و سلولها با جذب اشعه شروع به بازسازی خود می نمایند و با تحریک جریانات خون در پوست باعث تحریک متابولیسم سلولی موها گردیده و از ریزش مجدد آنها جلو گیری خواهد شد. خانم هایی که دچار ریزش و کم پشتی موی جلوی سر خود هستند از روش اکستنشن استقبال بیشتری نسبت به سایر روشها دارند و این روش معمولا به صورت ترکیبی با مصرف ویتامین ها و مکمل ها به آنها توصیه می شود. در روش کاشت مو به دلیل آنکه معمولا از زمان کاشت تا ۹ ماه زمان لازم می باشد تا مو به رشد برسد و ممکن است دوباره دچار ریزش شود به همین دلیل کمتر مورد توجه خانم ها قرار می گیرد و اکستنشن موی طبیعی می باشد بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

مزایای اکستنشن لیزری مو

  • سریع ترین روش برای درمان کم پشتی موی جلوی سر خانم ها
  • خطرات و عوارض کمتر نسبت به روشهای جراحی
  • عدم نیاز به گذراندن دوره نقاهت
  • عدم نیاز به برش و جراحی
  • بدون نیاز به بی هوشی
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X