کاشت ابرو با لیزر و کاشت ابروی کرکی در بازیگران

کاشت ابرو با لیزر و کاشت ابروی کرکی در بازیگران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت ابرو با لیزر و کاشت ابروی کرکی در بازیگران

موهای ابرو در گذر زمان و در اثر عوامل مختلفی مانند ؛ تغییرات هورمونی ، اصلاح بیش از حد و ... ،کم پشت می شوند و زیبایی خود را از دست می دهند که در این میان ابروهای بازیگران به دلیل در معرض قرارگیری بیش از دیگران ، مورد توجه قرار دارند ، از این رو در این مقاله ، کاشت ابرو با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است . [caption id="attachment_19058" align="aligncenter" width="600"] کاشت ابرو[/caption]

کاشت ابرو با لیزر

در رابطه با کاشت ابرو با لیزر می توان عنوان نمود که جهت کاشت ابرو ، لازم است که موهای مناسب کاشت از پشت گوش فرد جدا شده و در ناحیه ابرو با دقت بالا در خط رویش طراحی شده ی ابرو ، پیوند زده شود ، کاشت ابرو با لیزر در واقع وجود ندارد و تنها جهت تبلیغات این عنوان به کار می رود ، لذا جهت انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ، لازم است که فولیکول های مورد نیز از طریق جراحی ، پیوند زده شوند . [caption id="attachment_8240" align="aligncenter" width="300"] کاشت ابرو با لیزر[/caption]

کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو از موهای پشت گوش که از نظر رنگ و ضخامت به موهای ابرو ، شباهت دارند ، استفاده می گردد ، از آنجا که در کاشت ابرو ، تعداد محدودی فولیکول مو نیاز می باشد ، می توان با روش FIT که در آن با کمک دستگاه فولیکول های مو ، خارج می شوند ، با ایجاد بیحسی موضعی ، تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند در ابرو را بدست آورد . پس از خارج نمودن فولیکول ها و جدا سازی آنها از ناخالصی ها ، به صورت مجزا با ایجاد بیحسی موضعی در خط رویش ابرو و در جهت خواب دیگر موهای ابرو ، با دقت بالایی با ابزار بسیار ظریفی ، موها کاشته می شود . اگر چه تا 5 روز ممکن است در ناحیه ی پیوند ، تورم وجود داشته باشد ، اما فرد می تواند پس از دو روز به محل کار خود بازگردد ، موهای پیوندی در ابرو ، پس از 4 الی 6 ماه نتیجه نهایی را نمایان خواهند کرد و پس از این مدت ،به رشد کامل می رسند . [caption id="attachment_2307" align="aligncenter" width="300"] کاشت ابرو با لیزر[/caption] موهای حاصل از پیوند در ابرو ، دائمی هستند و به مانند دیگر موهای ابرو قابلیت کوتاه شدن و اصلاح کردن را دارند .

کاشت ابرو در بازیگران

بازیگران به دلیل ماهیت شغلی خود ، همواره باید زیبایی و شادابی چهره و ظاهر خود را حفظ نمایند ، لذا کاشت ابرو در افراد این حرفه بسیار متداول می باشد ، با کاشت ابرو دیگر نیازی به تاتو و قلم کشیدن های مداوم و وقت نخواهد بود ، بلکه با داشتن ابروهایی پرپشت و دارای موهای طبیعی می توان ابروها را به مدل های مختلف در آورد و حتی آنها رنگ کرد ، بدین ترتیب نیاز یک بازیگر از ابروهای پرپشت با کاشت موی طبیعی در ابرو ، برآورده خواهد شد . جهت طبیعی بودن ابروهایی که تنها به مقدار کمی پرپشتی نیاز دارند ، می توان از کاشت موهای نازکتر که حالت کرک دارند ، استفاده نمود ، با کاشت مو در ابرو برای همیشه ؛ می توان از ابروهای طبیعی ، زیبا و پرپشت بهره مند شد که با ظاهر بسیار طبیعی موها کاشته شده ، هیچ کس متوجه تفاوت این موها با دیگر موهای طبیعی فرد نخواهد شد.

سوالات متدوال درباره کاشت ابرو


1- روش های کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو و زیبایی ایران نوین چگونه است ؟
کلینیک ایران نوین کاشت ابرو را با دو روش FUG و FUE طی مدت 4 الی 6 ساعت در یک روز انجام میشود که معمولا به صورت دو نیمه یعنی نیمه چپ و راست انجام میشود که در صورت رضایت ازکاشت ابرو یک نیمه ، نیمه دیگر نیز انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب به روش های کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه کاشت ابرو ، روش های کاشت ابرو مراجعه نمایید.
2- نتیجه عمل کاشت ابرو چیست ، و چه میشود ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو و قرار گرفتن موهای بیشتر و پرتر در ناحیه صورت و ابرو، نتیجه آن ابروها ، چشم ها و درنهایت صورت زیباتری به صورت فرد درخواست کننده میبخشد. بیشتر بخوانید 
3- چه کسانی برای کاشت ابرو مناسب نخواهند بود؟
درکل افرادی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند ، افرادی که دچار نارسایی های کلیوی و شیمی درمانی میشوند برای عمل . کاشت مو مناسب نیستند. برای اطلاع بیشتر نسبت به شناخت افراد مناسب جهت کاشت ابرو و کاشت مو به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
4- هزینه و قیمت تقریبی کاشت ابرو چقدر است ؟
کلینیک پوست و مو ایران نوین برای جلب رضایت مشتری تلاش کرده با حداقل هزینه و حداکثر بازخورد کاشت ابرو را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.. برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه هزینه و قیمت کاشت ابرو مراجعه نمایید.
5- ابروهای کاشته شده بعد از چند روز نمایان خواهند شد ؟
رشد موهاي جديد در ناحيه ابرو را ميتوانيد بعد از چند ماه ببينيد، اما روند بهبود نتايج اين عمل تا يک سال بعد از کاشت ابروها همچنان ادامه پيدا خواهد کرد. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری راجب به مدت زمان رویت ابروهای کاشته شده در اختیار شما کاربران گرامی میگذارد.
6- عوارض و خطرات کاشت ابرو چیست ؟
عمل زیبایی کاشت ابرو یک عمل بسیار ظریف و حساس بوده که برای افرادی که در اثر عوامل مختلفی موی ابرو خود را از دست داده اند و خواهان ابروهای پرپشت ، طبیعی و زیبا هستند ، توسط پزشک متخصص مو در کلینیک پوست و مو و مراکز معتبر زیبایی صورت می پذیرد. در صفحه عوارض کاشت ابرو راجب عوارض و خطرات ناشی از کاشت ابرو بیشتر بخوانید.
7- آیا در عمل کاشت ابرو از موهای طبیعی خودم استفاده میشود ؟
بله ، درعمل کاشت ابرو که بیشتر از موهای ناحیه پشت گوش با روش های FUG و FUE از پوست سر برداشت و عملیات کاشت انجام میشود. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری را درباره روش ها و نحوه کاشت را در اختیار شما کاربران عزیز میگذارد.
8- آیا عکس یا ویدیوی خاصی درباره ابرو هست ؟
بله ، در صفحات شبکه های اجتماعی از جمله : آپارات فیس بوک یوتیوب و همچنین صفحه کاشت ابرو ویدئوهایی درباره کاشت ابرو وجود دارد.
9- نحوه شستشوی صورت بعد از انجام عمل کاشت ابرو به چه صورت میباشد ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو برای شستشوی صورت و ناحیه ابروها از آب داغ استفاده نشود. همچنین از ایجاد فشار بر روی موهای کاشت شده در ناحیه ابرو خود داری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب نحوه شستشوی ابرو بعد از کاشت ابرو ،میتوانید به صفحه شستشوی بعد از کاشت ابرو مراجعه نمایید.

10- بیش ترین افراد و دلایل کاشت ابرو در افراد

بیشترین افرادی که کاشت ابروانجام میدهند بیشتر بدلایل بیماری های ژنتیکی ، بیماری هایی از جمله سرطان، در اثر بالارفتن سن و . . که برای کسب اطلاعات بیشتر راجب دلایل کاشت ابرو میتوانید به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید.
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X