تقویت مژه و ابرو با مواد طبیعی به روش کلاژن درمانی مو

تقویت مژه و ابرو با مواد طبیعی به روش کلاژن درمانی مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تقویت مژه و ابرو با مواد طبیعی به روش کلاژن درمانی مو

کلاژن درمانی مو که به علت ایجاد مشکلات پوستی و مو انجام می گیرد باعث می گردد تا موها تقویت و شکنندگی آنها برطرف گردد روشی که باعث می شود تا موی ابرو و مژه  نیز تقویت شده و پر پشت گردد اما باید دید تقویت مژه و ابرو با مواد طبیعی به روش کلاژن درمانی مو چگونه می باشد. وجود ابرو و مژه پر پشت نقش مهمی ور زیبایی افراد ایفا می کند و زمانی که افراد دارای ابرو و مژه پرپشت باشند جذابیت آنها چندین برابر می شود اما گاهی به دلایل مختلف از جمله سبک زندگی و تغذیه و بالا رفتن سن ابرو دچار تو خالی شدن و  مژه دچار کم پشتی و ریزش می گردد.

تقویت ابرو و مژه

تقویت ابرو و مژه از راههای مختلفی امکان پذیر می باشد که می توان از این راه از درمان کلاژن تراپی و یا استفاده از مواد طبیعی سود جست. تزریق کلاژن که نوعی پروتئین لازم برای رشد مو می باشد می تواند به پرپشتی و رشد مجدد موی ابرو و مژه کمک کند اما بعد از کلاژن درمانی می توان از مواد طبیعی و خانگی برای تقویت ابرو و مژه استفاده و روند بازسازی سلامت مو را افزایش داد.

در تقویت ابرو و مژه از چه منابع طبیعی می توان استفاده کرد؟

روغن نارگیل هزاران سال به عنوان روشی برای تقویت ریشه مو در بین کشورهای جهان مورد استفاده قرار می گرفته است و امروزه استفاده از روغن نارگیل طبیعی و اصل و استفاده به صورت موضعی بر روی ابرو و مژه در تقویت آنها موثر می باشد. روغن کرچک، روغن زیتون ، زرده تخم مرغ ، تخم شنبلیله ،آلوئه ورا و سیر همگی مواد طبیعی می باشند که سبب می شوند که پروتئین ، ویتامین، اسیدهای چرب ، و آنتی اکسیدان هایی که باعث تقویت فولیکول مو می شوند از طریق پوست جذب گردند و موی ابرو و مژه تقویت شده و مجددا رشد نماید. مواد طبیعی بسیاری وجود دارد که باعث تقویت ابرو و مژه می گردد البته استفاده از این مواد باید به صورت مداوم و در مدت زمان طولانی باشد تا اثر مناسب را بر مو داشته باشد بنابراین افرادی که دچار ریزش ابرو و مژه می شوند باید در این کار مداومت و صبوری داشته باشند زیرا هیچ درمانی به صورت آنی تاثیر گذار نخواهد بود. در کنار استفاده از مواد طبیعی برای تقویت ابرو و مژه باید افراد رژیم غذایی سالمی در پیش بگیرند و با تغذیه سالم مواد مغذی را به بدن و پوست و موی خود برسانند و غذایی مصرف نمایند که سرشار از ویتامین های A،E,C, باشد یا مکمل هایی را مصرف نمایند که به دریافت این ویتامین ها کمک نماید. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X