از نتایج کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار شگفت زده می شوید

از نتایج کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار شگفت زده می شوید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از نتایج کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار شگفت زده می شوید

داشتن ابرو  و مژه پر پشت باعث افزایش زیبایی افراد می گردد و اگر بنا به دلایلی این زیبایی دچار آسیب گردد و ابرو و مژه دچار ریزش مو یا کم پشتی گردند هر فردی به دنبال درمان یک مشکل خواهد بود و به دنبال ره کاری خواهد بود تا این مشکل را رفع نماید، امروزه برای رفع مشکل کم پشتی مژه یا ریزش آن راه حلهای موقت و دائمی وجود دارد که هر کدام عوارض و مزایای مخصوص  به خود را خواهد داشت ، یکی از این روشها کاشت مژه سه بعدی به روش تا به تار می باشد که باید دید چه نتایجی برای فرد در بر خواهد داشت؟

روش کاشت مژه سه بعدی

یکی از انواع روش های کاشت مژه کاشت سه بعدی تار به تار می باشد که در این روش لا به لای هر تار موی مژه که باقی مانده و دچار ریزش نگردیده سه تا مو کاشت می شود و در این کار باعث حجم بیشتر موی مژه خواهد بود. در این روش به دلیل آسیب نرسیدن به ریشه مژه ها ، مژه های باقی مانده آسیب نخواهند بود و مژه های جدید بعد از کاشت دچار ریزش خواهند شد اما به دلیل باقی ماندن پیاز مو و زنده بودن آن مجددا به رشد خود بعد از مدتی ادامه خواهند داد و این روش به دلیل دوام موها نتایج بهتری برای فرد نسبت به سایر روشها در بر خواهد داشت.

جراحی کاشت مژه باید توسط چه افرادی انجام گیرد؟

کاشت مژه به دلیل جراحی و به دلیل حساسیت مژه باید توسط جراح و تیم متخصص انجام گیرد و به دلیل حساسیت چشم و پلک نمی توان این کار را توسط افراد غیر متخصص انجام داد. روش کاشت سه بعدی مژه به روش تار به تار بر تمام روشهای کاشت مژه ارجحیت دارد و نمی توان اکستنشن مژه را جایگزین خوبی برای آن دانست زیرا وجود چسب در انجام اکستنشن خود باعث ریزش مژه ها و حساسیت پلک و چشم خواهد شد، در واقع انجام اکستنشن روشی موقت برای رفع کم پشتی مژه خواهد بود و مشکل را به طور دائم رفع نخواهد کرد.

کاشت مژه سه بعدی به روش تار به تار به چه افرادی توصیه می گردد؟

روش کاشت مژه به دلیل حساسیت بالای مژه ها بیشتر به افرادی توصیه می گردد که بر اثر عواملی تمام موی مژه خود را از دست داده باشند و امکان رشد مجدد مژه با تقویت مژه برای آنها وجود نداشته باشد و کمتر به افرادی توصیه می گردد که دچار کم پشتی مژه شده اند زیرا این افراد لا رعایت تغذیه سالم و تقویت مژه با داروهای گیاهی می توانند تا حد زیادی سلامت مژه را باز  گردانند و کاشت مژه باید آخرین گزینه برای رفع کم پشتی مژه باشد. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X