بهترین درمان آلوپسی سکه ای

بهترین درمان آلوپسی سکه ای

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین درمان آلوپسی سکه ای

کم پشت بودن موهای سر و طاسی امروزه یکی از بزرگترین دغدغه مردان می باشد که این امر اگر به صورت وراثتی ایجاد شده باشد تنها روش درمان کاشت مو می باشد و این کاشت با روشهای مختلفی که همواره در حال پیشرفت می باشد انجام می گیرد یکی از این روشها روش فوق ترکیبی می باشد اما بهترین روش درمان آلوپسی سکه ای که با روش کاشت مو فوق ترکیبی sper fue چیست؟

آلوپسی

آلوپسی از نظر علمی به معنای ریزش موی ناگهانی می باشد و به علت اختلال در سیستم ایمنی بدن گلبولهای سفید به موها حمله می کنند و باعث ریزش و از بین رفتن آنها می گردند و آلوپسی سکه ای که به ریزش سکه ای مو منجر می گردد بیشتر در مورد ریش مردان صورت می گیرد . اگر در مورد آلوپسی سکه ای روشهای موضعی و تزریقی مثمر ثمر نگردد تنها روش باقیمانده استفاده از روش فوق ترکیبی پیوند مو می باشد که در آن دو روش fut و fit  با هم ترکیب می شوند و قابلیتهای این دو روش در پیوند موی سکه ای مورد استفاده قرار می گیرد، در این روش ممکن است در یک جلسه ۱۵ هزار مو در سر یا ریش پیوند زده شود. [caption id="attachment_19437" align="aligncenter" width="400"] درمان آلوپسی سکه ای[/caption] در روش فوق ترکیبی جراحی انجام نمیگیرد و بسیاری از عوارض روشهای دیگر برای فرد پیوند کننده ایجاد نمی گردد. با استفاده از  روش ترکیبی می توان در کمترین زمان آلوپسی سکه ای را درمان کرد و لابه لای موها را کاملا پوشاند و تراکم مو را افزایش داد. در این روش می توان در نقاطی که دچار آلوپسی سکه ای شده اند عمل پیوند را انجام داد بدون آنکه به سایر نقاط آسیبی وارد کرد همچنین در این روش فرآیند کاشت و رشد مو در زمان کوتاه تری انجام می گیرد.

کاشت مو فوق ترکیبی

افرادی که در ناحیه زیادی از سره خود با مشکل طاسی مواجه هستند نمی توانند تنها با انجام یکی از روش های یا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند زیرا به دست آوردن تعداد زیاد گرافت تنها با یکی از روش های گفته شده امکان پذیر نمی باشد و به همین دلیل برای ایجاد تراکم زیاد کاشت مو از روش ترکیبی کاشت مو برای این افراد استفاده می گردد. در روش فوق ترکیبی ابتدا روش fut و سپس روش fit بر روی بیمار انجام می گیرد و به دلیل ترکیب این دو روش می توان چندین برابر روشهای دیگر پیوند مو انجام داد به همین دلیل افرادی که کمبود زمان دارند و یا از مراکز پیوند دور می باشند از این روش استقبال بیشتری خواهند داشت. در روش فوق ترکیبی به علت تراکم بالای پیوند در یک روز می توان نواحی مختلفی از  آلوپسی را تحت پوشش قرار داد و اگر بعد از جلسه اول باز نواحی از آلوپسی باقی ماند در جلسه دوم پیوند مورد پوشش و ترمیم قرار خواهند گرفت.  

روش کاشت مو فوق ترکیبی برای چه افرادی مناسب است؟

  • بطور کلی این روش برای افرادی که قصد دارند که کاشت با بیشترین تعداد گرافت مو (موی پیوندی) در یک جلسه انجام گردد مناسب می باشد.
  • همچنین افرادی که مبتلا به آلوپسی سکه ای می باشند و به تعداد زیادی گرافت مو برای پر کردن نقاط خالی احتیاج دارند می توانند از مزایای این روش بهره ببرند.
  • متقاضی نباید با روند درمان مانند تراشیدن مو مشکلی داشته باشد.

مزایای کاشت موی ترکیبی

  • رسیدن به نتیجه دلخواه در کوتاهترین زمان ممکن
  • کاشت بیشترین تار مو در یک جلسه
  • ایجاد تراکم و حجم موی بالا
  • ایجاد پوشش کافی برای مخفی کردن جای زخم
  • ایمن و کم خطر

معایب کاشت موی ترکیبی

برجای ماندن اسکار ناشی از جراحی تنها مشکلی است که در مورد این روش وجود دارد که در صورت انجام کاشت مو نزد متخصص با تجربه این مشکل برطرف می گردد. چرا که پزشک باید بتواند حجم مورد نیاز مو را برای پوشاندن ناحیه مورد نظر بدست آورد.
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X