درمان آلوپسی آندروژنیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک

درمان آلوپسی آندروژنیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان آلوپسی آندروژنیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک

از زمانی که در علم پزشکی برای درمان  طاسی یا هر ناحیه از صورت   از کاشت مو بهره گرفته شده است عمدتا این روش به صورت دستی صورت می گرفته اما امروزه این روش به صورت اتوماتیک و با بهره گیری از دستگاههای مختلفی انجام می گیرد اما درمان آلوپسی آندروژنتیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک چیست؟

درمان آلوپسی آندروژنیک

امروزه برای کاشت مو از روشهای مختلفی استفاده می گردد یکی از این روشها روش کاشت موی اتوماتیک یا همان safer می باشد که به روش fit انجام می گیرد و برای برداشت گرافت ها از نواحی پشت سر از دستگاه اتوماتیک استفاده می گردد و دیگر این روش برداشت مو جهت پیوند به نواحی کم پشت تر به صورت دستی صورت نمی گیرد. روش اتوماتیک برداشت مو جهت پیوند اولین بار در کشور فرانسه انجام گرفت و در این روش معایب دستی برداشت مو که در آن برای برداشت مو تا عمق ۶ میلی متری پوست برای استخراج مو سوراخ ایجاد می گردید دیگر وجود نداشت و این کار با سرعت  بالاتری و بدون دخالت دست انجام می گرفت. در روش اتوماتیک برداشت مو یا safer پانچ های ظریفی در حال چرخش و مکش همزمان وارد پوست گردیده و با کمترین آسیب به پوست مو را از پوست جدا می کنند و در محفظه استریل شده تا زمان پیوند نگه داری می کنند و کاشت مو نیز به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. در روش safer به دلیل عدم دخالت دست در برداشت و کاشت مو خطر عفونت و عوارض بعد از کاشت به حداقل ممکن خواهد رسید. افرادی که اقدام به کاشت مو می نمایند تمایل دارند در محل پیوند مو تراکم بالایی وجود داشته باشد به همین دلیل روش safer روش بهتری نسبت به روش دستی خواهد بود زیرا در این روش به دلیل ظرافت پانچ ها و استخراج با ظرافت و یکنواخت و تعداد بالای مو تراکم بالایی در پیوند صورت خواهد گرفت و این روش تراکم بیشتری نسبت به سایر روشها ایجاد خواهد کرد.

مزایا

از دیگر مزایای روش safer نسبت به سایر روشها کمتر شدن کبودی و تورم و درد ناشی از برداشت و پیوند مو می باشد و فردی که با این روش مبادرت به پیوند مو انجام دهد در مدت زمان کمتری می تواند به امور خود بپردازد . دستگاههای اتوماتیک کاشت مو به دلیل پیشرفت فناوری روز به روز از فناوری پیشرفته تری در امر کاشت مو استفاده می نمایند و این دستگاهها همواره ارتقا داده می شوند تا درصد خطا و مشکلات به کارگیری آنها در این علم به کمترین حد ممکن برسد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X