بهترین کپسول برای تقویت موهای کرکی صورت

بهترین کپسول برای تقویت موهای کرکی صورت

06 شهریور ، 1401
کلینیک ایران نوین

تقویت موی کرکی صورت اغلب مورد توجه مردان می باشد و اگر موی صورت به صورت کرکی نیز در دوران جوانی باقی بماند این امر سبب می گردد تا به دنبال روشی برای تقویت مو و تبدیل آن از حالت کرکی به حالت ضخیم تر باشند.

اما بهترین کپسول برای تقویت موهای کرکی صورت چیست؟ در این گزارش با ما در کلینیک کاشت مو تهران همراه باشید تا شما عزیزان را با تقویت موی کرکی پوست بیشتر آشنا کنیم.

تقویت موهای کرکی پوستیتقویت موهای کرکی پوستی

تقویت موهای کرکی

یکی از کپسولهایی که برای تقویت ریشه مو و تبدیل آن از حالت کرکی به حالت ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد کپسول آمینکسیل می باشد که با امگا ۶ غنی شده اند و ویتامین موجود در آن باعث قوی تر شدن ریشه مو و محکم تر شدن آن می گردد و همچنین مصرف این کپسول سرعت رشد مو را افزایش خواهد داد.

  • مصرف این کپسول به کسانی که موهای ضعیف و کرکی صورت دارند توصیه می شود و مصرف آن به نوعی تحریک کننده ریشه مو می باشد.
  • مصرف این دارو باعث می گردد تا موی کرکی به حالت طبیعی برسد و از مو در برابر حمله عصبی و عوامل استرس زا و تنش زا نیز محافظت می نماید.
  • کپسول آمینکسیل ریشه مو را مورد بازیابی قرار می دهد و موی کرکی را تقویت و از رویش مجدد مو به صورت کرکی جلوگیری می نماید.
  • متخصصین مو برای پیشگیری از ریزش مو و افزایش سرعت رشد مجدد مو و تبدیل حالت کرکی به حالت طبیعی این کپسول را تجویز می نمایند.

درمان موهای کرکی و تقویت موی صورت

حساسیت نسبت به رشد موی کرکی معمولا در نوجوانان بیشتر می باشد و به دلیل بلوغ این حساسیت بیشتر خواهد بود و زمانی که دوره بلوغ و تغییرات هورمونی به دوره جوانی منجر گردد و این موی کرکی صورت به حالت طبیعی تبدیل نشود میتوان با مراجعه به متخصصین علت را جویا و از درمانهای علمی در این کار بهره گرفت.

در درمان کرکی موی صورت از محلولهایی نیز استفاده می گردد که این محلول ها در دوزهای متفاوت توسط پزشکان تجویز و توصیه می گردند این محلول ها و مصرف آن باعث افزایش ضخامت تار موها گردیده و بر تقویت و رشد موهای کرکی اثر مناسبی خواهند داشت البته همانگونه که ذکر شد تجویز آنها و دوره درمان باید توسط پزشک متخصص پوست و مو صورت گیرد و استفاده خودسرانه این محلول ها ممکن است باعث عوارض بیشماری مانند التهاب و حساسیت در بیمار گردد.

قرص مناسب تقویت موهای کرکی پوستیقرص مناسب تقویت موهای کرکی پوستی

مصرف کپسول آمینکسیل نیز ممکن است مانند مصرف سایر دارو ها با عوارضی مانند قرمزی و حساسیت پوست صورت همراه باشد و اگر چنین مواردی صورت گرفت باید مصرف دوباره آن با مشورت با پزشک تجویز کننده دارو انجام گیرد.

برای دریافت مشاوره تقویت مو و استعلام هزینه تقویت مو و مشاوره رایگان، می توانید با شماره 22221000 تماس حاصل فرمایید. مشاوران کلینیک ایران نوین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

خدمات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X