فواید ماینوکسیدیل تزریقی برای تقویت ابرو و مژه و موی صورت؟

فواید ماینوکسیدیل تزریقی برای تقویت ابرو و مژه و موی صورت؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید ماینوکسیدیل تزریقی برای تقویت ابرو و مژه و موی صورت؟

امروزه به دلیل توجه بیشتر مردم به ظاهر خود توجه و تقویت موی ابرو و مژه به ویژه توسط زنان از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد و همواره در پی روشها و موادی می باشند که موجب تقویت یا از بین رفتن مشکلات مربوط به آنها می باشد اما فواید ماینوکسیدیل تزریقی برای تقویت ابرو و مژه و موی صورت چیست؟

ماینوکسیدیل تزریقی

ماینوکسیدیل تزریقی که برای ریزش مو در زنان و مردان با الگوی متفاوت انجام می گیرد و موجب تقویت مو می گردد برای ریزش موی سکه ای که بیشتر  در مردان رواج دارد و تقویت مو پس از کاشت و یا بعد از مراحل شیمی درمانی کاربرد دارد. تزریق ماینوکسیدیل برای درمان یا تقویت موی ابرو و مژه و صورت درمانی قطعی نمی باشد و ممکن است بعد از اثرات تزریق رشد مو متوقف گردد یا دوباره دچار ریزش شود. ماینوکسیدیل به صورت تزریق می تواند فرآیند رشد موی ابرو و مژه و صورت را تحریک و باعث افزایش رشد در نواحی از صورت گردد که به دلایلی دچار مشکل گردیده و یا از رشد باز مانده یا دچار ریزش شده اند اما این تقویت موقت و دائمی نمی باشد.

جذب ماینوکسیدیل تزریقی

ماینوکسیدیل تزریقی به تدریج جذب پوست می گردد و در تمام نواحی سر پخش گردیده و بیشترین موارد مصرف آن در مورد مردانی می باشد که به ریزش موی سر دچار گردیده اند. تزریق ماینوکسیدیل برای مو در افراد مختلف نتایجی متفاوتی خواهد داشت و از نتایج آن نمی توان اطمینان صد درصد داشت و بعد از تزریق باید مراقبتهای خاصی از مو انجام داد تا اثر بخشی آن بیشتر گردد. این دارو به صورت اولیه برای افرادی استفاده می شده که دارای فشار خون بالایی بوده اند اما به دلیل عوارض آن یعنی رشد مو باعث گردید تا به صورت تزریقی تهیه و در درمان ریزش مو و یا تقویت مو مورد استفاده قرار گیرد. مصرف ماینوکسیدیل ممکن است باعث عوارضی مانند التهاب پوستی  و خارش گردد یا ممکن است باعث رشد ناخواسته مو در نواحی گردد که دارو به آن نواحی سرایت کرده باشد.

اشکال ماینوکسیدیل تزریقی

داروی ماینوکسیدیل علاوه بر تزریقی بودن به صورت محلولی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و توسط  افرادی که اقدام به کاشت مو کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد و به موی کاشته مالیده و سپس مورد شستشو قرار می گیرد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X