کلاژن تراپی مو برای درمان نازک شدن تار موی زنان و مردان

کلاژن تراپی مو برای درمان نازک شدن تار موی زنان و مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کلاژن تراپی مو برای درمان نازک شدن تار موی زنان و مردان

نازک شدن و کم پشت شدن تار موها از جمله مشکلاتی می باشد که ممکن است هم برای زنان و هم برای مردان پیش آید و بر اثر عدم توجه به سلامت پوست و مو و استفاده از انواع مواد آرایشی و سشوار مو سلامت خود را از دست می دهد و نازک شده و شادابی گذشته را نخواهد داشت برای درمان این مشکل نازک شدن تارهای مو روشهای مختلفی وجود دارد که یکی از آنها کلاژن درمانی مو می باشد و در اینجا خواهیم دانست که کلاژن تراپی مو برای درمان نازک شدن تار موی مردان و زنان به چه صورتی خواهد بود. سبک زندگی افراد و تغذیه آنها روی پوست و مو تاثیر می گذارد و این تغذیه ناسالم از عواملی می باشد که به نازک شدن مو و کم حجم شدن آن منجر می گردد. از جمله روشهایی که برای مشکل نازک شدن تار موها به افراد توصیه می شود کلاژن تراپی می باشد .

کلاژن چیست؟

کلاژن نوعی پروتئین می باشد که به وفور در بدن وجود دارد و بخشی از پوست ، مو و ناخن را تشکیل می دهد و در تمام بافت های بدن یافت می شود این پروتئین مسئول خاصیت ارتجاعی پوست و قدرت موها و ثبات بافت و به طور کلی مراقبت از پوست و مو می باشد و کمبود آن باعث آسیب به بافت مو و نازک شدن آن می شود .

تولید کلاژن برای پوست و مو چه ضرورتی دارد؟

گر چه وجود کلاژن برای کل بدن مفید می باشد اما وجود آن برای سلامت پوست و مو محسوس تر می باشد و بر اثر بالا رفتن سن یا عادات بد غذایی جذب آن در بدن کاهش پیدا می کند و باعث ایجاد مشکلات پوست و مو برای افراد می گردد.

کلاژن تراپی مو

وقتی زنان و مردان بر اثر عوامل مختلف دچار نازکی تار مو شوند و حجم مو کاهش پیدا کند و تشخیص داده شود که این امر بر اثر کمبود کلاژن در بدن می باشد برای درمان آنها کلاژن تراپی مو تجویز می گردد که این کلاژن باید از جای معتبر تهیه و در زیر پوست تزریق گردد ، تزریق کلاژن باعث میگردد تا بدن نوعی مکمل را دریافت نماید و بدین صورت به طور طبیعی خود اقدام به تولید کلاژن طبیعی کند و از این جهت سلامت مو دوباره بازگردانده شود. کلاژن تراپی مو همچنین باعث ایجاد تعادل و تقویت سیستم تولید هورمون ها خواهد شد و باعث می گردد تا خاصیت ارتجاعی پوست دوباره احیا گردد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X