بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران

بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران

از نظر بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران و همچنین علم زیبایی شناختی بدن، شکمی بی عیب و نقص و زیباست که مسطح بوده و فاقد هرگونه خطوط استریا و پوست اضافه باشد. همچنین عضلات شکمی سفت بوده و تنها یک لایه متوسط چربی روی آن را پوشانده است.

عوامل موثر در بروز آبدومینوپلاستی

عواملی که باعث آبدومینوپلاستی یا تامی تاک میشود، بارداری و کاهش یاافزایش وزن هستند که با اثر بر روی عضلات شکم، ایجاد خطوط استریا و افزایش توده چربی شکمی و در نهایت باعث تغییر در ظاهر شکم می شوند. ورزش می تواند سبب کاهش (ضخامت) چربی در ناحیه شکم شود اما هیچ اثری در از بین بردن خطوط استریا و بهبود پوست شل شده شکم ندارد. حتی اگر تغییر قابل لمسی در عضلات شکمی هم به وجود آمده باشد دیگر ورزش به تنهایی برای بهبود ظاهر آن کارساز نخواهد بود.

جراحی آبدومینوپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

بسیاری از مراجعین در کلینیک ایران نوین از بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران این است که ممکن است تامی تاک روشی مناسب برای من باشد؟ این روش را به دلیل این که می تواند برروی سه مولفه اصلی (پوست، توده چربی، عضلات) اثر بگذارد، می توان به عنوان یک روش جراحی قابل توجه در بهبود و جوان سازی شکم نام برد ضمن این که بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران در کلینیک ایران نوین، این روش را با مهارت باور نکردنی برای شما انجام خواهد داد بطوری که هیچ اثری از این جراحی باقی نماند.  پس اگر شما راجع به یکی از این فاکتور ها یا تمامی انها در رابطه با خودتان نگران هستید، تامی تاک می تواند به شما کمک کند.

بیمارانی که در یکی یا هرسه مولفه اصلی زیرمشکل دارند، میتوانند این جراحی را انجام دهند.

  • وجود پوست شل شده در ناحیه شکمی که می تواند با توده چربی اضافی نیز همراه باشد.
  • وجود خطوط استریا و عضلات شل شده در ناحیه شکم
  • بیمارانی که کاهش وزنهای شدید داشته اند، یا بیمارانی که تحت اعمال جراحی لاغری قرار گرفته اند، برایشان بسیار سودمند است.
قبل از تصمیم بابت هر نوع تغییر در اندام خود، حتما تحقیقات کامل نمایید و بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران را پیدا کنید و پس از مشورت در مورد آبدومینوپلاستی، تصمیم درست بگیرید. کلینیک ایران نوین دارای بهترین فوق تخصص آبدومینوپلاستی در تهران است که میتوانید با ورود به سایت کلینیک، از سیستم نوبت دهی آن بهره مند شوید. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X