کاشت موی نانو بهترین درمان ریزش موی غیر طبیعی

کاشت موی نانو بهترین درمان ریزش موی غیر طبیعی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت موی نانو بهترین درمان ریزش موی غیر طبیعی

ریزش مو در اثر عوامل مختلفی مانند ، زایمان ، اختلالات هورمونی ، شیردهی ، کم خونی ، کمبود برخی ویتامین ها ، جراحی های سنگین ، بیهوشی ، زمینه ی ارثی و ....اتفاق می افتد ، به منظور جبران موهای ریزش کرده در سنین مختلف برای افراد ، روش های مختلفی وجود دارد که در این میان هزینه ی و شرایط انجام هر روش ، تعیین  کننده ی انتخاب آن روش خواهد بود ، در این مقاله کاشت موی نانو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت موی نانو

در رابطه با کاشت موی نانو می توان عنوان نمود که موهای نانو ، الیافی هستند که با تکنولوژی نانو و کاملا استریل شده در اروپا تولید می شوند ، این نوع الیاف توانسته ، تاییدیه CE اروپا را نیز بدست آورد .

کاندید مناسب کاشت موی نانو

افرادی که بانک موی پشت سر آنها جهت کاشت موی طبیعی به اندازه کافی نیست و یا افرادی مانند خانم ها که تمایلی به کوتاه کردن موهای خود ندارند ، روش کاشت موی نانو بسیار مناسب می باشد . جهت کاشت موی نانو ، از مراجعه کننده در کلینیک پوست و مو ، نمونه گیری می شود تا مطابق با رنگ ، جنس و حالت موهای فرد ، الیاف موهای نانو تولید گردد ، از سوی دیگر ؛ الیاف نانو در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارد که جهت کاشت آنها بر روی سر ، از ابزار بسیار ظریفی که تارهای مو را زیر پوست قرار می دهد ، استفاده می گردد . موهای کاشته شده از جنس نانو ، شکل ظاهری آنها مانند دیگر موهای فرد بوده و غیر قابل تشخیص می باشند . به منظور انجام عمل کاشت موی نانو ، با بیحسی موضعی و بدون درد و خونریزی ، طی یک جلسه و به صورت سرپایی الیاف نانو در خط رویش طراحی شده توسط متخصص ، کاشته می شوند .

ویژگی های کاشت موی نانو

  • موهای نانو دائمی نیستند و تا ده سال دوام خواهند داشت که در صورت تمایل فرد ، به راحتی می توان آنها را از زیر پوست خارج نمود .
  • موهای نانو به مانند موهای طبیعی ، قابلیت رنگ شدن دارند ، ضمن اینکه در رنگ های مختلف نیز در دسترس هستند .
اگرچه تاکنون حساسیتی در رابطه با کاشت موی نانو گزارش نشده است اما جهت اطمینان ، ده تار موی نانو بر روی سر فرد کاشته می شود که پس از ده رو چنانچه حساسیتی وجود نداشت ، کاشت موی نانو به طور کامل انجام می شود . هزینه کاشت موی نانو با توجه به تراکم مورد انتظار ، وسعت ناحیه ی طاس شده ، کلینیک انتخابی و متخصص مورد نظر متفاوت خواهد بود. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X