آنچه در خصوص کاشت مو یک روزه به شما نمی گویند

آنچه در خصوص کاشت مو یک روزه به شما نمی گویند

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه در خصوص کاشت مو یک روزه به شما نمی گویند

همواره زیبایی ظاهری در اعتماد به نفس فرد تاثیر بسزایی دارد که در این میان ،مو از جمله فاکتورهای زیبایی می باشد که ریزش آن ،  استرس و نگرانی بسیار برای فرد ایجاد خواهد بود ، لذا در این مقاله به بررسی کاشت مو یک روزه پرداخته شده است .

کاشت مو یک روزه

در رابطه با کاشت مو یک روزه می توان عنوان نمود که عمل زیبایی کاشت مو هنگامی به فرد توصیه می شود که با مراجعه به متخصص پوست و مو و با انجام آزمایشات هورمونی و بررسی های لازم ، علت ریزش مو مشخص گردد تا در صورت کاشت مو ، فرد مجددا شاهد ریزش موهای کاشته شده نباشد .

ناگفته هایی در رابطه با کاشت مو یک روزه

ریزش مو در انسان به دلیل عوامل مختلفی چون ؛ استرس زیاد ، حاملگی ، کمبود برخی ویتامین ها و املاح ، اختلالات هورمونی ، ریزش موی ارثی و .... رخ می دهد که در هر مورد ، می توان با از بین بردن عامل ایجاد کننده ، ریزش مو را متوقف ساخت  ، از این رو جهت انجام عمل کاشت مو ، ابتدا باید به صورت تخصصی علت ریزش مو ریشه یابی و در صورت نیاز درمان شود تا جلوی ریزش بیشتر مو گرفته  شود . در عمل کاشت مو ، با توجه به اینکه چه روشی توسط متخصص انتخاب می شود ، لازم است جهت ایجاد تراکم مورد نیاز مو ، گرافت های مو از پشت سر برداشته شده و به محل مورد نظر انتقال داده شوند و چون موها نیاز به فضای مناسب و زمان کافی جهت بازیابی و رشد دارند ، ایجاد تراکم مورد نیاز طی یک جلسه ، عملا با برداشت تعداد زیادی گرافت میسر نخواهد بود. زیرا در صورت کاشت نیز ، موها خواهند ریخت ، لذا بهتر است که به جای کاشت مو یک روزه ، تراکم مو طی دو جلسه ایجاد شود تا بدین ترتیب به موهای پیوندی فرصت و فضای کافی جهت رشد داده شود  .

مشکلات کاشت مو یک روزه

عمل زیبایی کاشت مو ، از  عمل های وقت گیری است که به حوصله ی زیاد و دقت بالای متخصص یا تکنسین مورد نظر نیاز دارد ، از این رو کاشت مو یک روزه، به دلیل نیاز به تعداد گرافت زیاد ، موجب خستگی و کاهش دقت متخصص می گردد که عملا باعث از بین رفتن بسیاری از گرافت های سالمی می شود که از پشت سر خارج شده اند . به هنگام خارج نمودن گرافت های مو از پشت سر ( منطقه ی دهنده ) لازم است که دقت زیادی صورت پذیرد زیرا به هنگام خارج کردن مو ممکن است به ریشه ی موها آسیب وارد گردد و عملا کلیه فولیکول های خارج شده از پشت سر ، جهت پیوند به دیگر نواحی ، مناسب نیستند و تنها برخی از آنها سالم خواهند بود . در عمل کاشت مو یک روزه ، علاوه بر پزشک ، بیمار نیز به دلیل طولانی شدن مدت زمان کاشت مو ، دچار خستگی زیادی خواهد شد ، خونریزی ، فشار عصبی ، استرس و ...از جمله عوارض ناشی از طولانی شدن مدت زمان عمل پیوند مو می باشد که در نتیجه ی نهایی پیوند و رشد موها بسیار تاثیرگذار خواهد بود . کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X