بهترین کشور برای کاشت موی موضعی

بهترین کشور برای کاشت موی موضعی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کشور برای کاشت موی موضعی

بسیاری از افراد تا زمانی که زیبایی و جوانی خود را از دست ندهند ، متوجه تاثیر ویژگی های ظاهری از جمله مو در زندگی خود نمی شوند ، از این رو با شروع به ریزش کردن موها  ، نگرانی و استرس در این رابطه شروع می شود ، لذا در این مقاله به بررسی کاشت موی موضعی پرداخته شده است .

کاشت موی موضعی

در رابطه با کاشت موی موضعی می توان گفت که عمل کاشت مو ، تاریخچه ی زیادی ندارد و از سوی دیگر از جمله عمل های خیلی جدید هم نیست که چیزی در رابطه با  ندانیم . کاشت موی موضعی به عملی گفته می شود که در آن به روش های مختلف ، می توان موهای سر یا بدن را از یک نقطه به قسمت های دیگر سر یا بدن انتقال داد ، از این رو کاشت ابرو ، مژه ، ریش ، سبیل و ... نوعی کاشت موی موضعی محسوب می شوند که شکل رایج کاشت موی موضعی ، برداشت مو از پشت سر و کاشتن آن در منطقه ی جلوی سر می باشد . به دلیل اینکه موهای پشت سر ، در مقابل هورمون ریزش مقاوم هستند ، از این موها جهت پیوند مو در عمل کاشت مو استفاده می گردد . عمل کاشت موی موضعی بسته به روش انتخابی جهت کاشت ،  بین  4 تا 8 ساعت زمان نیاز خواهد داشت که حداکثر پس از 5 روز ، فرد می تواند به محل کار خود بازگردد ، اگر چه پس از دو الی سه هفته موهای کاشته شده ریزش می کنند ، اما موها طی چند ماه بعد شروع به رشد می کنند و تقریبا پس از 9 الی 12 ماه ، نتیجه ی نهایی کاشت موی موضعی مشخص خواهد شد .

هزینه کاشت موی موضعی در کشورهای مختلف

عمل کاشت موی موضعی چندین سال است که در مناطق مختلف دنیا از جمله ایران انجام می شود و با توجه به اینکه تکنولوژی ها ، ابزار و دستگاه های مختلفی در این رابطه جهت بهبود نتایج نهایی این نوع عمل ، هر روزه معرفی می شود. می توان عنوان نمود که بهترین کشور برای کاشت موی موضعی ، کشوری خواهد بود که هزینه ی معقول و کیفیت مناسبی داشته باشد ، از این رو با توجه به اینکه فرد چه هزینه ای جهت عمل کاشت موضعی مو در نظر گرفته است ، می تواند کشورهای مختلفی را انتخاب نماید ، زیرا به عنوان مثال ، در کشور آمریکا و انگلیس ضمن کیفیت بالای کار ، عمل کاشت موضعی مو  هزینه ی بسیار بالایی برای فرد خواهد داشت  . از آنجا که جهت انجام عمل زیبایی کاشت مو ، از روش های مختلفی استفاده می شود و کلینیک های زیبایی ، قیمت های متفاوتی دارند. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X