بهترین مرکز پی آر پی مو و صورت تهران

بهترین مرکز پی آر پی مو و صورت تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز پی آر پی مو و صورت تهران

برای اولین بار در تمام کشور، بهترین مرکز پی آر پی  مو و صورت، توانسته  PRP با بالاترین کیفیت و با استانداردهای جهانی تهیه کند. کلینیک ایران نوین با بهره برداری از انواع کیت‌های با کیفیت و ساخته شده طبق استانوارد جهانی و با خرید بهترین  دستگاه سانتریفیوژ جهت جداسازی پلاکتها توانست بهترین نوع پی آر پی را برای تزریق به مراجعین این کلینیک به عنوان بهترین مرکز پی آر پی مو و صورت تهیه نماید. روش پی آر پی به این صورت است که ابتدا حدود 80-35 سی سی از خون مراجعه کننده گرفته می شود. همانند دادن یک آزمایش خون معمولی است. خون جمع آوری شده در داخل کیت مخصوص پی آر پی  ریخته می شود. این کیت باید از نوع بسیار دقیق و مطابق با استانداردهای جهانی باشد. سپس کیت، در دستگاهی به نام سانتریفوژ قرار می گیرد و در 2 مرحله حدود 15 تا 20 دقیقه می‌چرخد. نیروی گریز از مرکز دستگاه، اجزای خون را از هم جدا می کند. و جزء مهم یعنی پلاکت ها ی تغلیظ شده هم از بقیه خون جدا می شوند. حالا PRP که شامل پلاسما، پلاکت و عوامل رشد فراوان  است، آماده به استفاده در پوست سر و صورت می‌باشد. هدف از این فرایند، افزایش اثرات درمان PRP در ریزش مو و چروکها یا زخم های صورت است. بهترین مرکز پی آر پی مو و صورت در تهران ، کلینیک ایران نوین است که  هنگام مراجعه تا درمان و تزریق پی آر پی نکات زیر را جهت انجام موفقیت آمیز تزریق پی آر پی رعایت می نماید، به همین دلیل است که مراجعین این مرکز به طور خود جوش دست به تبلیغات میزنند و این افتخار این مرکز است.

نکات مهم در انتخاب بهترین مرکز پی آر پی مو و و صورت

وقتی در مورد تاثیر PRP صحبت میشود بایستی به چند نکته مهم توجه داشت:
  • باید کیفیت PRP ساخته شده بر اساس تعریف استاندارد پی ار پی جهانی باشد، که این شاخص در کیت های لوله ای بدلیل آسیب به دیواره پلاکت حین سانتریفوژ بدست نمی آید.
  • حجم PRP تهیه شده بایستی متناسب با مقدار تزریقی که در نظر گرفته میشود، باشد.
  • در ریزش موی هورمونی  اگر PRP واقعی و با حجم مناسب آماده شود و در کنار آن بهتر است درمانهای تکمیلی مثل میکرونیدلینگ و … انجام شود،  درصد موفقیت به حدود ۷۰% میرسد که بسیار قابل توجه است.
درمان با پی ار پی در ابتدا موجب توقف روند غیر طبیعی ریزش مومی شود. سپس با چند دوره باعث افزایش رشد و ضخامت مو میشود. با گذشت ۶ تا ۸ ماه بیماران باید مجدد به کلینیک ایران نوین مراجعه کنند تا روند این تزریق مشخص شود. البته در مورد صورت مدت زمان کمتری را شامل میشود. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X