قیمت و هزینه پی آر پی ریزش مو

قیمت و هزینه پی آر پی ریزش مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه پی آر پی ریزش مو

امروزه ریزش مو در حال تبدیل شدن به یک نگرانی اولیه است هم مردان و هم زنان در جستجوی رفع سریع و تکنیک های ترمیم مو هستند. اخیرا روند درمان ریزش مو با پلاسما و پلاکت غنی شده است( پی آر پی ریزش مو ) که نتایج قابل توجهی در معکوس کردن ریزش مو دارد اما نیاز هست که تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام شود.

پی آر پی چیست و چگونه انجام می شود؟

پی آر پی ریزش مو برای درمان ریزش مو درمانی است که شامل برداشتن خون شخصی بیمار و پردازش آن تا فقط سلول های غنی شده (پلاسما غنی از پلاکت) باقی بمانند و سپس به قسمت پوست سر تزریق می شود در حقیقت PRP حاوی پروتئین ضروری است که باعث رشد طبیعی موهای شما می شود. این درمان همچنین می تواند با جراحی پیوند مو، microneedling، و یا داروهایی مانند Propecia و Minoxidil ترکیب شود. این مدل از درمان برای افرادی که در سطح سوم از ریزش موی خود قرار دارند مناسب است. همه این ها تحت شرایط بیهوشی انجام می شود و بیمار درد سوزن را احساس نمی کند. درحقیقت یک داروی بیهوشی است که به اعصاب پوست سر به بیمار داده می شود هیچ گونه ضرری ندارد و کمک می کند تا در انجام روند بدون درد انجام شدن تزریق به بیمار کمک کند. این نتایج به مدت 3 تا 4 ماه برای نتیجه دادن و رشد بهتر مو انجام می شود.

قیمت و هزینه ی پی آر پی ریزش مو

هزینه پی آر پی ریزش مو بستگی به سطح طاسی دارد بدیهی است که هرچه میزان طاسی مو بیشتر باشد هزینه ی بیشتری نیز در بردارد. نوع کیلینیکی که در آن درمان انجام می شود نیز در هزینه ی پی آر پی برای مو تاثیر گذار است. قیمت کیت ژل پی آر پی، دستمزد متخصص و تعداد کیت های مصرفی در هر فرد از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه ی پی آر پی به شمار می روند.

بعد از انجام پی آرپی ریزش مو

پس از انجام پی آرپی ریزش مو ممکن است لکه های قرمز در برخی از نقاط دیده شود که جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و بعد از یک روز برطرف می شود. نکته ای که بعد از پی آر پی مهم است این است که در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید. احتمالا اکثر شرکت های بیمه هزینه ی عمل پی آر پی را قبول نمی کنند پس به این نکته توجه داشته باشید. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X