روش پی ار پی خون برای خط خنده

روش پی ار پی خون برای خط خنده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش پی ار پی خون برای خط خنده

روش پی ار پی خون یا درواقع همان پلاسمای تغلیظ یافته می تواند با تحریک و تولید کلاژن این خطوط را کاهش دهد. توانایی پوست برای پرکردن کلاژن با افزایش سن و در اثر عوامل خارجی مانند نور خورشید کاهش پیدا می کند. روش پی ار پی خون درواقع  با استفاده از اجزای خون خود شما ، به طور خاص پلاکت های فعال شروع می شود. روش پی آر پی خون می تواند ضخامت پوست را افزایش دهد و خطوط را که در شیار بینی ایجاد شده از بین ببرد درواقع با استفاده از پی آر پی  قسمت هایی که دارای شکاف و چروک شده اند پر می شود. بیشتر بیماران در طی 6 هفته و به ویژه 3 ماه بهبود می یابند. سرعت در مان به میزان زیادی به خود فرد بستگی دارد (همه افراد توانایی رشد کلاژن جدید را ندارند) و همچنین چگونگی مراقبت از پوست و سلامت عمومی بدن آن ها نیز از عوامل تاثیر گذار در روش پی آر پی خون به شمار می روند. دوره های تجدید این درمان معمولا هر 6 ماه یا سالانه انجام می شوند.

خطوط خنده و راه حل درمان

خطوط خنده شکاف و یا شیارهای هستند که از بینی به گوشه های دهان کشیده می شود و یکی از ویژگی های طبیعی صورت است. اما با افزایش سن ، درپوست ما، خطوطی در این کانال شکل می گیرند و در سطح آن می شوند. "چروک ها" نیز عمیق تر و قابل توجه تر می شوند، زیرا مقدار چربی چهره با وزن و ضخامت بافت کاهش می یابد درواقع این ویژگی طبیعی نشانه ای از پیری است.

مراحل درمان با روش پی آر پی

فرآیند درمان شامل زدن یک نوع  کرم که مدت زمانی که باید روی پوست بماند حدود 45 دقیقه است. این کرم درواقع درد سوزن های بسیار ظریفی  که برای تزریق PRP استفاده می شوند و هم چنین میزان سوزش حاصل از تزریق پلاسما را کاهش می دهند. این روش درمورد اکثر بیماران قابل تحمل بوده و دردی را احساس نمی کنند. در پی آر پی به دلیل اینکه از مواد بدن خود شما استفاده می شود احتمال ایجاد آلرژی به صر می رسد و درصورت بوجود آمدن لکه های قرمز بعد از حداکثر یک روز از بین می روند تنها نکته ای که در این مورد نیاز است که رعایت شود میزان قرار گرفتن در برابر نور خورشید است. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X