جدیدترین روش های زیبایی با پی آر پی

جدیدترین روش های زیبایی با پی آر پی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جدیدترین روش های زیبایی با پی آر پی

محققان PRP را با جدا کردن پلاسما از خون و تمرکز آن تولید کرده اند. پلاسما جزء خون شماست که حاوی فاکتورهای خاص یا پروتئین است که به خون شما کمک می کند تا لخته شود. همچنین حاوی پروتئین هایی است که باعث رشد سلول ها می شوند. محققان PRP را با جدا کردن پلاسما از خون و غلیظ کردن آن تولید کرده اند. در واقع محققان به این نتیجه رسیده اند که PRP باعث بهبود بافت های آسیب دیده می شود و هم چنین متوجه شده اند که حتی بهبود زیبایی با پی آر پی امکان پذیر است. پلاسمای غنی شده از پلاکت و یا همان PRP، یک ماده است که به هنگام تزریق باعث بهبود می شود. پلاسما جزء خون شماست که حاوی فاکتورهای خاص یا پروتئین است که به خون شما کمک می کند تا لخته شود. همچنین حاوی پروتئین هایی است که از رشد سلول ها حمایت می کنند.

روش های زیبایی با پی آر پی

از بین بردن جوش های صورت:

یکی از شایع ترین مشکلاتی که همه ی ما حتی یک بار در زندگی با آن مواجه شده ایم جوش صورت است که نوجوانان به صورت گسترده تری با آن دست و پنجه نرم می کنند. هنگامی که فاکتور رشد بتا (TGF-B)  به بافت پوست وارد می شود، فورا شروع به فرآیند بازسازی پوست می کند که در آن سلول های پوستی تازه تولید می شوند و پوست شما را به حالت اولیه (یا گاهی اوقات حتی شرایط بهتر) تبدیل می کند. به طور معمول برای دیدن نتایج واقعا خوب زیبایی با پی آر پی نیاز به 2-3 دوره از درمان نیاز  است.

درمان چروک های پوست:

داشتن چین و چروک صورت یکی از مواردی است که افراد را بسیار اذیت می کند اما راز بدون چروک بودن در 50 سالگی زیبایی با پی آر پی است.
  • درمان کیست درون چشم.
  • درمان پوست های غیر شفاف.
  • درمان از دست دادن مو.
در این روش اگر موهای شما در فاز فعال رشد خود باشند سریع تر نتیجه می گیرید و اگر نباشند حدود 6 تا 8 هفته برای درمان نیاز است. اگر آرزوی جوان شدن و جوان ماندن را دارید روش های زیبایی با prp یک روش خوب برای شما است که از سلول های بدنتان استفاده می شود و هیچ ضرری هم ندارد. مطمعنا روش های زیبایی پوست با prp  در آینده به مشهورترین روش ها برای زیبایی تبدیل خواهند شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X