زیبایی چشم با جراحی زیبایی ابرو

زیبایی چشم با جراحی زیبایی ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی چشم با جراحی زیبایی ابرو

کلینیک ایران نوین جهت آگاهی در مورد تاثیر جراحی زیبایی ابرو با زیبایی چشم، این مقاله را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. هنگامی که صورت پیر میشود، در اصطلاح می‌افتد. افتادن صورت شامل آویزان شدن یا چروک شدن قسمتهای مختلف صورت است. یکی از اعضای صورت که عضوی دیگر را هم درگیر میکند، ابرو است که با افتادن آن چشم و زیبایی چشم، تحت تاثیر قرار میگیرد.حال چطور تشخیص دهیم ابروی افتاده داریم؟

پیر شدن ابرو و پیشانی به صورت زیر هستند:

چینهای عمودی مابین دو ابرو و چینهای افقی در پیشانی، پوستهای اضافه روی پلک برای ابروهای پایین آمده و از بین رفتن قوس ابرو در ابروهای صاف کلینیک ایرانیان نوین، پس از مشاوره، عمل جراحی ابرو و لیفت ابرو با جراحی را برای مراجعین انجام میدهد که نشانه های پیری پیشانی و مابین ابروها از بین برود و قوس ابرو به صورت طبیعی به سمت بالا برگردد که در این حالت چشمها به دلیل کشیده شدن پلک زیباتر و بازتر به نظر میاید. در افرادی که دچار پیری ابرو شده اند، بعلت افتادگی و سنگینی ابرو و پیشانی بر روی پلکها، معمولا باعضلات پیشانی سعی در بالا کشیدن ابرو میشود تا سنگینی روی چشمها راکم کنند. این کار باعث چین و چروک های عمیق در پیشانی میشود که نیاز به رسیدگی دارد.

لیفت ابرو بدون جراحی

البته لیفت ابرو بدون جراحی نیز انجام میشود مانند : لیفت ابرو با نخ , لیفت ابرو با لیزر و لیفت ابرو با بوتاکس . میدانید که قویترین فاکتور زیبایی‌شناسی، چشم است. صورتی با چشم‌های ریز و خواب‌آلود وعدم تقارن مردمک باعث میشود تا ظاهر فرد خسته ،خواب‌آلود و حتی نگران و عصبی به نظر برسد. برای اصلاح ظاهر چشم استفاده از آرایش چشم یکی از روشهای سنتی است. اما آرایش چشم دائمی نیست و باید هر‌روز تکرار شود و ممکن است باعث ایجاد عفونت‌های شدید ناشی از استفاده مداوم مواد آرایشی ‌شود. کلینیک ایرانیان نوین برای اصلاح دائمی کوچک بودن و سایر مشکلات چشم به شما جراحی زیبایی ابرو را پیشنهاد می‌کنند.گاهی در کنار جراحی زیبایی چشم، زیبایی ابرو هم نیاز است. کلینیک ایران نوین پس از یک جلسه مشاوره به شما این اطمینان را میدهد که آیا نیاز به جراحی زیبایی ابرو دارید یا نیاز ندارید. پس از انجام عمل زیبایی شما متوجه زیباتر شدن و درشت تر شدن چشمهایتان خواهید شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X