بهترین مرکز لیپوساکشن غبغب در تهران و ایران

بهترین مرکز لیپوساکشن غبغب در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز لیپوساکشن غبغب در تهران و ایران

کلینیک ایران نوین، بهترین مرکز لیپوساکشن غبغب در تهران و ایران مقاله زیر را تهیه نموده تا اطلاعات بیشتری در مورد غبعب و دلیل تشکیل آن در اختیار شما عزیزان قرار دهد. بیشتر مراجعه کنندگان به مرکز لیپوساکشن غبغب در تهران و ایران، بر این عقیده‌اند که غبغب فقط برای افرادی که چاق هستند و افرادی که پا به سن گذاشته اند اتفاق میفتد . اگر چه داشتن غبغب، بیشتر در بین افراد چاق شایع است، اما در مواقعی افرادی که ورزش می‌کنند و اندام ورزشکار حرفه ای را دارند نیز به این مشکل دچار می‌شوند. وقتی که سن شما بالا می‌رود، پوست زیر چانه شل می‌شود و غبغب تشکیل می‌شود چون پوست خاصیت ارتجاعی خودش را از دست می‌دهد و موجب افتادگی و شل‌شدگی پوست می‌شود. بنابراین حتی در صورتی که وزن شما مناسب باشد نیز ممکن است بر اثر بالارفتن سن، علاوه بر چین و چروک‌ صورت، به مشکلِ داشتن غبغب نیز بربخورید. کلینیک ایران نوین، بهترین مرکز لیپوساکشن غبغب در تهران و ایران، روشهایی جهت رفع غبغب پیشنهاد میکند که در زیر به آن میپردازیم.

لیپوساکشن غبعب

لیپوساکشن به خاطر قابلیت‌های بالایی که در از بین بردن چربی‌ها و فرم دادن دوباره به بدن دارد، یکی از راههای از بین بردن غبغب است. این روش به عنوان یکی از موثرترین راه ها برای درمان غبغب، شناخته می‌شود. کاری که انجام می‌شود این است که چربی که باعث پر‌شدن و شکل‌گیری غبغب شده است، برداشته می‌شود. برای این کاردر غبغب با ایجاد یک برش بسیار کوچک در زیر چانه، سر دستگاه لیپوساکشن وارد می‌شود و چربی‌های اضافی زیر فک را بیرون می‌کشد و به این ترتیب باعث فرم‌دهی بهتر به خطوط فکی صورت بیمار می‌شود.

لیپولیزر (اسمارت‌لیپو)

در این روش چربی‌های ناحیه‌ی غبغب به کمک دستگاه لیزر ذوب می‌شوند. اسمارت‌لیپو (یا لیزر لیپولیز) این قابلیت را هم دارد که موجب جمع شدن پوست و رفع افتادگی آن شود و این کار را با گرم کردن لایه‌ی درمیس پوست انجام می‌دهد. مهمترین مزیت این روش این است که کمترین جای زخم را روی پوست بر جا می‌گذارد.معمولا برای نتایج بهتر از بین بردن غبغب، روش لیزر لیپولیز با روش لیپوساکشن ترکیب می‌شود. اولتراسوند (هایفوتراپی) ، رادیوفرکوئنسی (REFIRME)، جراحی، پروتز چانه، تزریق داروهای حلال چربی کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X